H2Ostróg zaprasza na dni otwarte i do śledzenia na facebooku

3

Raciborzanie i goście będą mogli zobaczyć H2Ostróg od środka jeszcze przed oficjalnym otwarciem. Pływalnia doczekała się też fanpage'a na facebooku.

 

- reklama -

Uroczyste otwarcie H2Ostróg nastąpi za niewiele ponad miesiąc. Jeszcze zanim ubierzemy kąpielówki i zrelaksujemy się w wodzie warto zobaczyć aquapark na własne oczy. Co prawda, podczas dni otwartych nie będzie można pływać i korzystać z infrastruktury obiektu. Jest to jednak okazja, by przekonać się jakie atrakcje czekają na nas od 1 maja.

Wejść do aquaparku będzie można 21 i 26 kwietnia w godzinach od 12:00 do 17:00. Każdy, kto w tych dniach wybierze się do H2Ostróg otrzyma w prezencie przewodnik Racibórz Wiosna-lato 2014 na temat atrakcji turystycznych, rekreacyjnych i kulturalnych dostępnych na terenie Raciborza.

Aquapark H2Ostróg zaistniał również w mediach społecznościowych. Ruszył bowiem oficjalny fanapage basenu na portalu Facebook, dostępny pod adresem  https://www.facebook.com/AquaparkH2Ostrog Na fanpage można na bieżąco śledzić aktualne wydarzenia związane z tematem pływalni oraz zobaczyć niepublikowane dotąd zdjęcia nowego obiektu.

***

H2Ostróg:
Aquapark H2Ostróg to nowoczesny park wodny, usytuowany w Raciborzu, przy ul. Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz. Administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu.
Atrakcje dostępne w aquaparku:
– basen pływacki o wymiarach 25 m x 21 m i głębokości 1,35-1,80 m, 8 torów pływackich, dostosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne,
– basen do nauki pływania o wymiarach 15 m x 7,50 m o głębokości 0,9-1,2 m,
– basen rekreacyjny o powierzchni 93,9 m2, nieregularnym kształcie i głębokości 0,9-1,2 m,  wyposażony w 4 dysze masażu podwodnego, 3 bicze wodne, leżanki podwodne z masażem podwodnym, parasol wodny,
– rwąca rzeka o powierzchni 16,9 m2, głębokość 1,2 m i szerokości. 1,5 m,
– basen zjeżdżalni o nieregularnym kształcie o powierzchni 62,6m2 i głębokości 1,2 m,
– brodzik dla dzieci o powierzchni 27,1m2 i głębokości 0,35m,
– zjeżdżalnia rurowa o długości 98,5m i spadku 11% oraz zjeżdżalnia rurowa o długości 78,1 m i spadku 10,35%,
– w hali basenowej znajdują się również dwie wanny hydromasażowe, każda na 5 osób,

Zespół odnowy biologicznej:
– dwie sauny fińskie,
– sauna parowa,
– grota śnieżna,
– wanna hydromasażowa,
– natryski,
– zespół dysz masażu,
– wypoczywalnia z leżankami podgrzewanymi.
Ponadto w obiekcie znajduje się widownia na 300 osób oraz dostawiana trybuna na 99 osób. Oprócz tego, odwiedzający będą mogli skorzystać z punktu gastronomicznego (40 miejsc, do tego 8 miejsc dostępnych z basenu), gabinetów masażu oraz sali gimnastycznej (na 50 osób).

 

/ps/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Im dłużej próbuję się oswoic z tą dziwaczną nazwą H2Ostrog tym bardziej widze jaka jest bezsensowna, nie zapadająca w ucho, źle brzmiaca i karkołomna dla kazdego przybytnego. Generalnie masakra, to tylko w Raciborzu,

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here