Konkurs: wygraj zaproszenie na występ kabaretu Hrabi!

0

"Tak, że o" to tytuł nowego programu kabaretu Hrabi, który będzie miała okazję obejrzeć publiczność Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Na przestrzeni lat kabaret Hrabi osiągnął olbrzymią popularność, by obecnie współtworzyć czołówkę polskich kabaretów. Ich znakomite teksty poparte nietuzinkowymi zdolnościami aktorskimi bawią nawet najbardziej wybredną publiczność. Już 13 kwietnia zaprezentują na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury swój najnowszy program o ciekawej nazwie „Tak, że o.”

- reklama -

Skład kabaretu:

Joanna Kołaczkowska
Dariusz Kamys
Tomasz Majer
Łukasz Pietsch

 

Niebanalny opis programu pt. "Tak, że o.":

„Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o” będzie więc prostotą mamił i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń… potrzebna jest do tego kobieta i koń. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o."

 

 
 
Wodzisławskie Centrum Kultury
– 13 kwietnia, godz. 18.00
– cena biletu: 55 zł

 

KONKURS:
Aby wygrać podwójne zaproszenie na występ kabaretu Hrabi należy odpowiedzieć na pytanie: kiedy ostatnio kabaret Hrabi wystąpił w Wodzisławiu Śląskim? Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości proszę wpisać "Kabaret Hrabi", a w treści swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 11 kwietnia.

Zwycięzca o wygranej zostanie poinformowany drogą mailową. Zaproszenie będzie można odebrać w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Regulamin konkursu:
 
O wygranej decyduje grono redakcyjne. W zależności od rodzaju konkursu zwycięzca może zostać wyłaniany w drodze losowania. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.
 
Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

/p/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here