Minister chwali raciborski aquapark

7

To nie są pieniądze wydane, lecz mądrze zainwestowane – tak o aquaparku powiedział Adam Zdziebło tuż po wizycie w obiekcie.

 

- reklama -

 

Goszczący w poniedziałek w Raciborzu Adam Zdziebło z uznaniem wypowiedział się o inwestycji, chwaląc klasę aquaparku i wysoką jakość jego wykonania. – To obiekt w pełni nowoczesny, profesjonalny, bezpieczny i przyjazny, także dla najmłodszych użytkowników.  Jest skrojony idealnie pod kątem potrzeb mieszkańców i możliwości finansowych miasta – powiedział wiceminister, przyznając, że koszty budowy raciborskiego aquaparku, w porównaniu z innymi podobnymi obiektami, nie były wygórowane, a pieniądze zostały wydane tu mądrze i zasadnie.

– To inwestycja miastotwórcza. Samorząd nie jest firmą nastawioną na zysk i musi realizować oczekiwania mieszkańców, także w sferze oferty sportowo-rekreacyjnej. W Raciborzu są dwa baseny sportowe, ale nie ma obiektu typowo rekreacyjnego, który byłby dostępny o każdej porze dla rodzin z dziećmi czy osób starszych. W tym przypadku uważam, że prezydent i Rada Miasta podjęli słuszną decyzję.  Racibórz ma wspaniałe tradycje i potencjał, także gospodarczy. To miasto z pomysłem i wizją, które wie, w jakim kierunku chce się rozwijać – podsumował wiceminister A. Zdziebło swoją wizytę w Raciborzu.

 

publ. ps.

 

 ———————————————-

 

zobacz także:

 

Już 200 osób – przedstawicieli organizacji, władz sąsiednich gmin, parlamentarzystów, radnych, etc. zwiedziło H2Ostróg.

 

- reklama -

7 KOMENTARZE

 1. Koń by się uśmiał. Z tym czynnikiem miastotwórczym to mam wrażenie, że pan chyba nie bardzo wie o co chodzi? Ale „to miasto z pomysłem i wizją” to już pan przesadził, albo panu miasta się pomyliły.

 2. Ten Pan Minister Ma Racje Trzeba Chwalic Co Ladne I Uzyteczne Ale Tak Poza Tym Troche Malo Konkretnych Inwestycji
  Mam Nadzieje Ze Ta Woda Z Basen To Nie Kolejna Woda Na Młyn Wyborczy Pana Lenka

 3. Niemalże taki sam tekst ppojawił się na konkurencyjnym portalu. Nigdzie nie jest napisane, że to reklama. Zgodnie z prawem dziennikarzowi nie wolno prowadzić ukrytej działalności reklamowej wiążącej się z uzyskaniem korzyści majątkowej bądź osobistej od osoby lub jednostki organizacyjnej zainteresowanej reklamą.

 4. Na Wysoką Jakośc Ty Myczekamy Ale W Działaniu Gospodarczym No Nic Nie Pomaga Jak Wspolne Zdjecie
  No I W Koncu Pan Z Po Pochwalil Pana Z Po
  A Ta Wladza Kroi Nam Niezłego Bubla Gospodarczego
  Najmlodsi Moga Poływac Emeryci Odpoczac Aleza Co To Maja Isc Dorosli Jak Tu Kasy Na Zycie Brakuje
  Ta Inwestycja Tworcza Jak Nic Jutro Zjada Tu Tłumy Beda Plywac I Pływac I Plywac Tylko Ze Myz Tymukladem Politycznym Pplywamy Juz Druga Kadencje Za Chwile Utoniemy
  A Te Bzdury O Otencjale Gospodarczym Niech Wstawia W Foldery Przedwyborcze My Odpowiemy Skresleniem Na Nie

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here