Konkurs: wygraj książkę „Czekam na Ciebie” Véronique Olmi

1

Dom Książki z Raciborza przygotował dla naszych Czytelników kolejną, bardzo ciekawą nagrodę książkową.

Do wygrania książka:

- reklama -

 

"Czekam na Ciebie" Véronique Olmi

 

Pierwsza miłość zostaje w nas na zawsze. Czasami wraca w najmniej oczekiwanej chwili. Czy miałabyś odwagę rzucić dla niej wszystko? W 25 rocznicę ślubu Emilie szykuje uroczystą kolację. Odpakowując butelkę z gazety, pobieżnie czyta zamieszczone tam ogłoszenia. I wtedy jej życie przewraca się do góry nogami. Emilie wybiega z domu, wsiada do samochodu i odjeżdża. Tak rozpoczyna się jej sentymentalna podróż do Włoch. Podróż, w czasie której odkryje samą siebie. Subtelna, przepełniona wrażliwością opowieść o różnych obliczach miłości i prawdziwej, dojrzałej kobiecości.

 

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę, którą ufundował dla Was Dom Książki z Raciborza należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Już od średniowiecza mieszkańcy Raciborza mieli istotny wkład w kulturę Polską. Kim był Bertold z Raciborza, Wincenty z Kielczy, przeor Klasztoru dominikanów w Raciborzu oraz Wawrzyniec z Raciborza?

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected]. W temacie maila wpiszcie "Czekam na ciebe". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 29 kwietnia. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni Dom Książki w Raciborzu (Rynek).

 

Zwycięzca: Wojciech Nawrat

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
O wygranej decyduje grono redakcyjne. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here