Był skok prezydenta do wody. H2Ostróg rozpoczął działalność

9

W środę po wielu miesiącach oczekiwania zainaugurowała działalność kryta pływalnia H2Ostróg [FOTORELACJA].

Zgodnie z zapowiedzią, działalność aquaparku rozpoczęła się od skoku prezydenta Mirosława Lenka w ubraniu do wody. 1 i 2 maja z kąpieli skorzystają posiadacze darmowych wejściówek, od soboty już każdy może przyjść zażyć relaksu w nowoczesnym, funkcjonalnym aquaparku.

- reklama -

 

 
 
 
 
 
 

 

 

/ps/

- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. Wszystko byłó ok, tylko ta reklama jednego z portali, dokonan przez urzędnika byla nie na miejscu. Kultura i jeszcze raz kultura się niektórym kłania. Dobrze, że prezydent zachował się z godnością i podziękowal wszystkim mediom. W Raciborzu zawsze musi być coś nie tak – szkoda słow.

  2. To jest po prostu żałosne. Politycy wszelkiej masci tylko się lansują, są tylko celebrytami. Nie służą temu, do czego zostali powołani. A biedny tłumek ma ubaw, bo zaszczycił ich wójt, pleban, starosta, poseł…Szopka.

  3. Cała ta sytuacja z wawem to jedynie obrazujący sposób na wyrażenie hasła: tonący brzytwy się chwyta. Szcezgólnie trafne w okolicznościach aquaparku.

  4. Wszyscy narzekajają na politykę stojącą za aquaparkiem, ale z drugiej srony może należy się cieszyć, że nam taki obiekt otwarto, a krytykę polityczną zostawić najbardziej zainteresowanym – politykom, hm?

  5. znasz jakis POlitykow ?
    Ja znam ,,PO-lytykierow,, kilku na forach i nieudacznikow w Urzedach.
    Jedynym prawdziwym spec-em od ,,gierek POlytycznych,, [u nas tylko samorzadowych – choc i samorzad jes ,,forma POlityki,, ] jest … „[b]T[/b]adeusz [b]Wi[/b]eczny” ale On glosu nie zabiera. On glosami ,,dzieli,, .

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here