Pozytywne wartości opanowały Bieńkowice

3

Celem Festiwalu Pozytywnych Wartości który odbył się w Bieńkowicach jest rozbudzenie u dzieci i młodzieży pozytywnych wartości, jakie zostawił po sobie św. Brat Albert Adam Chmielowski.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bieńkowicach odbył się IV Festiwal Pozytywnych Wartości im. św. Brata Alberta Chmielowskiego. W tym roku Festiwal odbywał się pod hasłem: „Bądź dobry jak chleb, bądź jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodnym”.

- reklama -

 

 
 

 

 

 

 

W festiwalu udział wzięli młodzi poeci, artyści, soliści oraz grupy i zespoły muzyczne z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Młodzi twórcy mieli możliwość zaprezentowania się w jednej z czterech kategorii: muzycznej, plastycznej, literackiej, poetyckiej.

 

/ps/

 

 —————————————————

 

zobacz także:

 

15 ekip i blisko 150 zawodników przystąpiło do rywalizacji w eliminacjach zawodów lekkoatletycznych dla niepełnosprawnych [FOTORELACJA].

 

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Dziekujemy wszystkim za to, że na IV Festiwalu w Bieńkowicach zostawili nam wiele dobra, radosci, za to, że byli dobrzy jak chleb. Wierzymy, że dobrymi pozostaną i trzymamy kciuki, aby dzielili się soba w swoich codziennościach. Nie było by tego festiwalu bez was.

  2. Nic nowego – Bieńskowice to jedno z tych miejsc, gdzie ludzie na codzień zyją zgodnie z pozytywnymi wartościami. Serdecznośc i pomoc sa tu na porządku dziennym.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here