
W sobotę 10 maja chętni do zdobycia zawodu ślusarza-spawacza na własne oczy mogli przekonać się, jakie możliwości oferuje pod tym względem Rafako.
- reklama -



/ps
——————————————————–
zobacz także:
Patent na sukces – skuteczna ochrona innowacji
Bezpłatne szkolenie z zakresu ochrony własności przemysłowej zorganizują wspólnie Urząd Patentowy RP, Urząd Miasta Racibórz oraz RAFAKO S.A.
- reklama -













![Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece [ZDJĘCIA] Kosmos na wyciągnięcie ręki. Spotkanie z Bogdanem Tkaczukiem w rudzkiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/bogdan-tkaczuk.jpg)
![Młodzi miłośnicy czytania rywalizowali w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/swiatowy-dzien-ksiazki.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)










![Finał „Szansy na Sukces” z udziałem Błażeja Klimaszki już w niedzielę [WIDEO] blazej klimaszka](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/blazej-klimaszka.jpg)