Nie wpuścili Migalskiego na Białoruś

16

W nocy z niedzieli na poniedziałek europoseł próbował wjechać ma Białoruś. Na granicy w Brześciu został poproszony o opuszczenie pociągu. Białoruska straż graniczna poinformowała, że takie jest życzenie władz rosyjskich.

12 maja, dr Marek Migalski został zawrócony z granicy w Brześciu przez białoruską straż graniczną. Europoseł próbował wraz z dwoma współpracownikami wjechać celem spotkania sie z rodzinami białoruskich więźniów politycznych oraz protestowania przeciwko ich przetrzymywaniu.

- reklama -

Białoruska straż graniczna poinformowała, że Marek Migalski zostaje zawrócony na życzenie władz rosyjskich.

O godzinie 10.45 w Sejmie odbędzie się w tej sprawie konferencja prasowa z udziałem europosła Migalskiego.

 

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. Poprzednio do podobnej doszło np. w 2011 roku.

 

/ps/

 

 —————————————————–

 

zobacz także:

 

Mocne słowa europosła. Tylko świnie siedzą przy Putinie

– Zdecydowanie sprzeciwiam się obecności europejskich polityków w Soczi – Marek Migalski wyraża swą dezaprobatę wobec łamania praw człowieka w Rosji.

 

- reklama -

16 KOMENTARZE

  1. Ja zwykle robi kolo siebie kupe szumu. To taki pajac i ten pajac za dokladnie 13 dni nareszcie wyleci na zbity pysk z Brukseli . Ja na miejscu bialorusinów kopnal bym go w d….. . Za zaklócanie porzadku w tym kraju . I nalezaloby mu sie za caloksztalt

  2. Mila co ty pieprzysz . Migal robi sie aktywy tylko jak mu kolo dupy tli . Akurat taki jak on ma cos do powiedzenia . I to na Bialorusi w kraju nie nalezacym do EU . Dupsko powinni mu skopac za naruszanie ciszy nocnej . I tyle . Ten popapraniec z Szymocic . 12 dni i tego pajaca juz nie bedzie

  3. Niech się „anty Migal' tak nie stresuje, nie każdy człowiek może robić tak szlachetne żeczy jak pomoc Białorusinom, bo to trzeba mieć trochę w głowie i dużo odwagi.

  4. Mila i Moni . Co wy cholera bierzecie ? Migal to taka sprzedajna dziwka . Sprzeda cie za stolek przy korycie . Sprzedal sie dla Kaczynskiego a potem robil krecia robote u niego . Sprzeda sie za pare srebrników jak Judasz

  5. Mila . Jetes b. mloda/ y/ i pewnych spraw nie zrozumiesz . Moze jak dorosniesz zobaczysz jaka kanalia jest Migal . Patrzysz w niego jak w swiety obrazek . To zwykly karierowicz który dostal sie do koryta jak szczur zagryzajac wszystkich dokola . Co zrobil Migal dla Raciborza ? Co zrobil dla Slaska ? Aktywny to on jest w pomnazaniu swojego majatku . Cala ta Bruksele rozgonil bym w cztery wiatry . Banda idiotów i darmozjadów trwonicych nasze podatki . A Migal co ma do szukania na Bialorusi ? Moze pojedzie do Tybetu i bedzie interweniowal za powrotem Dalaj Lamy do Lhassy . 11 dni i smrodu po Migalu nie zostanie . Przejzyj na oczy i nie pisz wiecej o twym idolu Migalskim / zakochana czy co ? /

  6. Tak jest! Ta cała aktywność pana Migalskiego to tylko szum. Mila, powiedz mi co konkretnego zalatwił ten pan? Odpowiedź jest prosta, nul! O tym, że Migalski jest zafiksowany tylko na własną karierę i bogacenie się świadczą choćby tylko dwa fakty: populistyczne apele w sprawach historycznych, które parlamentarzystów europejskich wcale nie powinny zajmować i durne apele o obniżenie zarobków tuż przed końcem kadencji. Ten facet jest populistą i jeśli tego nie dostrzegasz, to ci współczuję. Test jest bardzo prosty. Zobacz co gościu zrobi, jeśli (nie daj Boże) zostanie ponownie wybrany. Odda połowę zarobków na jakąś fundację, czy nadal będzie biadolił, że za dużo zarabia? Obstawiam to drugie, bo ględzi o tym chyba od roku, ale ciągle, bez mrugnięcia, bierze kasę. A co do aktywności, to też nie masz chyba racji, bo ze stron PE wynika, że Kowal (taki sam nicpoń jak Migal) jest znacznie aktywniejszy, ale częściej zajmuje się sprawami istotnymi dla Polski niż twój idol z Szymocic.

  7. Do Mila: A na czym polega na niesamowita aktywność Migalskiego? Na tym, że rzeczywiśćie udało mu się cokolwiek wskurać, czy na tym, że siedział i gadał, ale z gadania nic nie wynikało?

  8. Sukcesy innych ludzi strasznie bolą tych, którzy w życiu niczego nie dokonali. Tego rodzaju wpisy obrażające Migalskiego świadczą o tym że zazdroście i macie jad na językach. Prawda ,że boli jak się jest nieudacznikiem ???????

  9. do Moni . Po czym wnioskujesz , ze jestem nieudacznikiem ? He ? Mam super prace zarabiam b. dobrze i moge ludziom patrzec w oczy . I nie potrzebuje stolka w Brukseli by miec i byc . 99 % tych poslów w Brukseli to lebiegi w zabek czesane których mieli w swoim kraju po dziurki w nosie i dali im kopa Parlamentu EU . Migalski jest jednym z nich . Zostalo mu 10 dni . I moze w Szymocicach byc cieciem w osrodku wypoczynkowym . Jak ja tego typa nie cierpie Jak ja go nie cierpie tego sprzedawczyka .

  10. Monia, Ty chyba tylko jesteś na tym forum żeby siać zamęt. Zejdź nam z oczu i idź lizać dupę Migalskiemu. Może Ci coś z tego g**na skapnie.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here