Marzena Korzonek – najseksowniejsza prawniczka w Polsce?

4

Odważne zdjęcia wokalistki, a na co dzień prawniczki, które będą ilustrować wywiad dla magazynu "Imperium Kobiet".

Marzena Korzonek jest zwyciężczynią Konkursu Debiutów 40 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2003 roku oraz Finału „Szansy na sukces” – wtedy również została laureatką Nagrody Specjalnej Polskiego Radia, która po poruszającej interpretacji „Modlitwy” Tadeusza Nalepy została uznana przez prasę za „nowy, wielki głos polskiej sceny”. Po 9 latach wydała autorski album "33 1/2". Za miks i mastering odpowiadał jeden z czołowych polskich realizatorów dźwięku-Tadeusz Mieczkowski, współpracujący z takimi artystkami jak: Anna Maria Jopek czy Edyta Górniak.

- reklama -

Płyta zawiera 12 premierowych utworów, których Marzena jest współkompozytorką wraz z Adamem Drzewieckim – producentem muzycznym projektu, jak również do większości piosenek Marzena napisała teksty. Na płycie znajduje się również jako dodatek unikatowe nagranie utworu „Modlitwa” w niepublikowanej nigdy wcześniej wersji, będącej rejestracją sesji nagraniowej z samym Tadeuszem Nalepą na gitarze i plejadą czołowych muzyków polskiej sceny oraz kwartetem smyczkowym, która miała miejsce w Studiu S4 Polskiego Radia w lipcu 2003 roku. Do współpracy nad produkcją muzyczną płyty Marzena Korzonek zaprosiła wielu znakomitych polskich muzyków różnych pokoleń, w tym Artura Malika (wieloletni perkusista Lombardu, współpraca m.in. z Anną Treter), Sławomira Bernego (współpraca z Grzegorzem Turnauem i orkiestrą Adama Sztaby), Adama Drzewieckiego (Pudelsi, Wawele, Grażyna Brodzińska) czy Józefa Michalika.

 

 

 

Fot: Paweł Biegun, makeup: Estetic-Line by Aneta Franczak Drygalska, stylizacja Idea Fix, fryzury: Atelier Jakub Ziemirski, produkcja sesji: Dawid Koczy

/p/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Figurę ma super, sukienki też piękne, ale kto jej robił makijaż? Ten na fotce w czerwonej sukience (pięknej swoją drogą) jest fatalny!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here