Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie przez Racibórz

3

W niedzielę, 1 czerwca po mszy po godz. 14.00 sprzed kościoła farnego wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny, finał przy Kościele Matki Bożej.

Raciborski Marsz dla Życia i Rodziny będzie jednym z ponad 130, które pod hasłem „Rodzina obywatelska. Rodzina – wspólnota – samorząd” przejdą ulicami polskich miast. Dlatego w tym roku, zwracamy uwagę, że rodzina jest jednym z najważniejszych zasobów wspólnoty lokalnej i samorządu wspólnoty.

- reklama -

Na Marsz zaproszeni są wszyscy, dla których rodzina jest najważniejsza.  – Marsz  dla Życia i Rodziny jest radosnym świętem. Tworzymy wspólnotę ludzi, dla których wartości rodzinne są ważne. Rodzina to wartość, dla której warto wyjść z domu by ją promować i dać wyraz swoim poglądom – komentuje koordynator marszu, Ryszard Frączek.

Kilka z Marszy już się odbyło, ale 1 czerwca będzie ich kulminacja. Tysiące plakatów, setki tysięcy ulotek, spoty video w internecie i materiały promocyjne w lokalnych stacjach radiowych, a wszystko po to, by cała Polska wiedziała, że już 1 czerwca ulicami polskich miast przejdą Marsze dla Życia i Rodziny. Inicjatywę wsparły również znane osobistości życia publicznego. Zdecydowana większość Polaków uważa, że rodzina jest najważniejszą wartością. Wśród nich znalazł się Przemysław Babiarz, znany dziennikarz sportowy. W video – zaproszeniu (youtube, kanał Marsz.TV) przekonuje, że należy wziąć udział w Marszu, aby zamanifestować idee tworzące naszą kulturę i cywilizację.

Zobacz spot reklamowy>>

 

/a/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Te marsze to bardzo szlachetne przedsięwzięcia, ale w tym czasie Tusk kopie piłkę na boisku i się śmieje tak jak całe PO. Oni to wszystko lekceważą , także miliony podpisów społeczeństwa. Tylko zmiana rządzących
    może przynieść poszanowanie dla narodu.Macie okazję to zmienić w wyborach!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here