Grali w domu publicznym i na Syberii. Wystąpią w Raciborzu

0

Na występy zespołu No Longer Music w Raciborzu zaprasza Kościół Zielonoświątkowy.

Zespół No Longer Music tworzą międzynarodowi rockowi artyści. Typowe dla nich miejsca koncertów leżą daleko od utartych szlaków: bar w Kopenhadze prowadzony przez narkotykowych dealerów i gangi motocyklowe, dom publiczny będący własnością mafii z Hong Kongu i gromadzące terrorystów kluby należące do baskijskich separatystów.

- reklama -

No Longer Music był pierwszym zachodnim zespołem, który zagrał na Syberii. Prezentował swoją rock operę w najmroczniejszych klubach dosłownie na całym świecie: w Mongolii, Wietnamie, Polsce, Niemczech, Nowej Zelandii, Stanach Zjednoczonych i Brazylii. W 2005 r. odbyła się południowoamerykańska trasa koncertowa obejmująca Chile, Argentynę i Ekwador. W tym roku również pojadą do Japonii, Chin i Turcji.

 
„W czasie naszego koncertu-przedstawienia próbujemy pokazać w jaki sposób dzisiaj wyglądałoby ukrzyżowanie, więc Jezus jest torturowany przez ludzi z gangu i zamordowany nożem," wyjaśnia założyciel grupy, David Pierce. "Show odwołuje się do rzeczy, które mają wpływ na globalną kulturę młodych – którzy są ofiarą rozbitych domów, są wykorzystywani seksualnie i mają rodziców, którzy się o nich nie troszczą. Mówi o problemach tego pokolenia, na które według nas Jezus jest odpowiedzią."

 
Po raz pierwszy zespół zagrał w naszym kraju w 1987 r. na Festiwalu w Jarocinie. Grał tam również rok później. W miarę jak rosła popularność No Longer Music w Polsce, ich muzyka również się zmieniała stając się coraz dojrzalsza. Coś, co zaczynało się jako nieociosany punk evoluowało w kierunku fanatycznej post industrialnej muzyki coreowej.

 
No Longer Music zagrają także w Raciborzu w środę 18 czerwca 2014 o godz. 20:30 na Placu Zamkowym. Wstęp wolny.

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here