Dla licealistów wiedza w Ekonomiku za darmo!

0

Kształcenie na kierunkach technik rachunkowości oraz technik administracji w Policealnej Szkole nr 1 dla Dorosłych.

 

- reklama -

 

 

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom współczesnego rynku Dyrekcja Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu pragnie zawiadomić, że od września 2014 roku wzbogaca swoją ofertę edukacyjną o kształcenie w Policealnej Szkole Nr 1 dla Dorosłych na dwóch kierunkach: Technik Rachunkowości oraz Technik Administracji.

Obydwa kierunki przeznaczone są dla absolwentów wszystkich typów szkół średnich ponadgimnazjalnych – nie jest wymagana matura! Nauka odbywa się za darmo, w trybie zaocznym, a co szczególnie istotne wszystkie materiały edukacyjne szkoła udostępnia GRATIS bez konieczności podpisania umowy.

Szkoły przygotowują specjalistów do wykonywania różnorodnych zadań finansowych w warunkach gospodarki wolnorynkowej, dają możliwość pracy w administracji państwowej, w urzędzie skarbowym i innych podobnych instytucjach i przedsiębiorstwach różnych branż.

Nauka trwa dwa lata. Program kształcenia obejmuje między innymi: podstawy ekonomii, podstawy prawa, rachunkowości, techniki biurowe, pracownię ekonomiczno- informacyjną oraz naukę języka zawodowego obcego. Zajęcia odbywają się w ustalone weekendy, co daje szansę realizować inne obowiązki.

Oferta kształcenia w Technikum Rachunkowości i Technikum Administracji jest atrakcyjna i elastyczna wobec współczesnego rynku pracy, zapewnia wiedzę i umiejętności, za które nie trzeba płacić, daje dodatkowe kwalifikacje i szansę na lepsze warunki płacowe.

Zespół Szkół Ekonomicznych
ul. Gimnazjalna 3, 47-400 Racibórz
32 415 48 90
[email protected]

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here