Padł rekord odwiedzin H2Ostróg

2

Otworzony na początku maja aquapark cieszy się niesłabnącą popularnością. W piątek przed Dniami Raciborza odnotowano rekordową liczbę gości.

 

- reklama -

 

 

Przypomnijmy, oddając obiekt do użytku w magistracie zakładano, iż średnia liczba osób wyniesie 400 osób w najbardziej pesymistycznym wariancie i 600 w najbardziej optymistycznym. Tymczasem w maju średnio w tygodniu kąpać się i zażywać atrakcji SPA przychodziło 800 osób. To jednak jeszcze nic. W piątek 20 czerwca odnotowano 1384 gości, co jest rekordem w krótkiej historii H2Ostróg!

Prezydenta sytuacja ta cieszy się tym bardziej, że cały czas remontowana jest ul. Zamkowa i dojazd do obiektu jest utrudniony, ponadto pływalnia musiała konkurować z atrakcjami Dni Raciborza.

 

/ps/

 

 ——————————————————

 

zobacz także:

 

Frekwencja i dochody aquaparku przeszły wszelkie oczekiwania

Prezydent Lenk jest zadowolony z H2Ostróg do tego stopnia, że już myśli o rozbudowie zewnętrznej za 2,5 mln. W maju odwiedziło obiekt o wiele więcej osób, niż zakładano w najbardziej optymistycznym wariancie.

 

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Smuci to, że tera w alternatywie do kulturalnych wydarzeń, takich jak koncerty, wystawy i pokazy stawia się jako konkurencje aquapark. To są dwie różne sprawy: rozrywka i kultura – one nie mają ze sobą konkurować, tylko współgrać!

  2. skończ marudzić, bo szlag człowieka traia jak to czyta, w przyszłym roku na lywalni zrobimy festyn, a i może jeszcze powitanie nowego roku poprzedzone szampańską zabawą. Lekcje muzealne też zrobimy w H2Ostróg i każdy będzie zadowolony. :/ grrrrrr :/

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here