Konkurs dla właścicieli czworonogów! Świętujemy Dzień Psa

3

Wyślij nam zdjęcie swojego pupila i wygraj płyty zespołów Lombard i De Mono z autografami muzyków.

1 lipca na całym świecie obchodzony jest Dzień Psa. To stosunkowo nowe święto, które zostało ustanowione w 2007 roku z inicjatywy czasopisma „Przyjaciel Pies”. Głównym celem obchodów jest oddanie hołdu najlepszemu przyjacielowi człowieka oraz promowanie akcji mających na celu pomoc psom bezdomnym i potrzebującym.

- reklama -

 

 

 

 

Z okazji tego święta dla wszystkich właścicieli czworonogów przygotowaliśmy niespodziankę. Czekamy na zdjęcia waszych pupili! Możecie je przesłać na adres [email protected] Podajcie także imiona waszych milusińskich. Jeśli chcecie możecie napisać coś więcej = )

4 lipca utworzymy na portalu galerię psiaków i ogłosimy wyniki!
Redakcja spośród nadesłanych zdjęć wybierze te najciekawsze!

Autorzy najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni. Mamy dla Was dwie płyty:
– wydawnictwo "DVDplu" zespołu De Mono z autografami muzyków (zdjęcia z planu, płyta CD, płyta DVD)
– album "Show Time" zespołu Lombard z autografami muzyków

– film "Nieugięty" na DVD

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!
Pochwalcie się swoimi psiakami na łamach portalu raciborz.com.pl!

 
Pies jest uważany za najlepszego przyjaciela człowieka. Czworonogi te
stały się bohaterami internetowych memów.

 

Regulamin konkursu:

Wygrywają osoby, które prześlą najciekawsze zdjęcia. O tym, które zdjęcia zwyciężą zdecyduje grono redakcyjne. Pod uwagę brane będą tylko maile sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Nadesłane zdjęcia zostaną umieszczone na łamach portalu raciborz.com.pl. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody. Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.  

 

 

/p/

- reklama -

3 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here