Przygotowania do 20-lecia Mirażu. Ania Wyszkoni w Raciborzu

0

W tej grupie wokalnej swoją karierę zaczynały między innymi Anna Wyszkoni, Marzena Korzonek czy Hania Hołek.

Obchody jubileuszu 20-lecia zespołu wokalnego "Miraż" odbędą się wprawdzie dopiero za 3 miesiące, ale przygotowania ruszyły już teraz pełną parą. – Tak wielkie przedsięwzięcie wymaga zaangażowania całego sztabu ludzi, tak aby każdy szczegół był perfekcyjnie dopracowany. Ponadto chcemy zaprosić i zaangażować wszystkie osoby, które miały wpływ na ostateczny kształt zespołu i zaangażowały się w jego oblicze na przestrzeni minionych dwóch dekad – mówi dyrektor MDK w Raciborzu – Elżbieta Biskup.

- reklama -

 
Główny koncert Jubileuszowy odbędzie się w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury 4 października. Współuczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu będzie zespół orkiestra rozrywkowa Happy Big Band z Mysłowic pod dyrekcją Mirosława Kaszuby. Planowany jest także recital jednej z najważniejszych-byłych postaci zespołu, przyjaciółki Elżbiety Biskup – Anny Wyszkoni, który zorganizowany zostanie jeszcze w tym roku. Za stronę muzyczną koncertu jubileuszowego "Mirażu" odpowiadać będzie m.in. Hania Hołek i Mirosław Kaszuba – prowadzący orkiestrę rozrywkową Happy Big Band w Mysłowicach, natomiast za scenariusz będzie Dawid Koczy – od 10 lat związany z branżą show-biznesu.

 
Patronat honorowy nad Jublileuszem XX lecia zespołu "Miraż" sprawują:
Starosta Raciborski – Adam Hajduk
Prezydenta Miasta Racibórz – Mirosław Lenk

 

Organizator Jubileuszu zespołu "Miraż":
Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu

 

Główny darczyńca wspierającym organizację Jublileuszu zespołu "Miraż":
Fundacja PBG
RAFAKO GRUPA PBG

 
– Sukcesywnie będziemy informować o dalszych szczegółach przedsięwzięcia, a już teraz chcemy zaprosić wszystkich byłych członków zespołu do udziału w tym jakże ważnym Jubileuszu. Prosimy o zgłoszenie swojego udziału na adres e-mail: [email protected] do końca sierpnia 2014 – informują organizatorzy.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here