Ogólnopolskie, branżowe media rozpisują się o H2Ostróg

4

Pochlebne opinie na temat aquaparku można przeczytać m.in. w Otwartym Przewodniku Krajoznawczym.

 

- reklama -

 

Zakręcone ślizgawki czy rwąca rzeka przyciąga nie tylko mieszkańców Raciborza, ale i sąsiednich miast. Jest coraz więcej osób z Rybnika, Wodzisławia oraz całej Opolszczyzny. Także sąsiedzi zza południowej granicy chętnie odwiedzają ten obiekt. Padają rekordy odwiedzin (w czerwcu H2Ostróg odwiedziło 25 tys. osób), prezydent planuje rozbudowę aquaparku, a media rozpisują się na jego temat. W branżowych, ogólnopolskich czasopismach można przeczytać wiele pochlebnych opinii. Poniżej kilka z nich. 

 

Otwarty Przewodnik Krajoznawczy
Rekreacja, relaks z lecznictwem uzdrowiskowym oraz fachowe porady rehabilitanta – to wszystko znajdziemy w niedawno otwartym H2Ostróg w Raciborzu. Aquapark to miejsce, w którym dobrze bawią się dzieci, ale również zdrowo wypoczną seniorzy. Zjeżdżalnie, baseny o różnej głębokości czy „rwąca rzeka” sprawiają wiele frajdy dzieciom i ich rodzicom. Ale to również doskonałe miejsce na rekreację i relaks dla seniora. Dla osób po 60 roku życia są ulgowe wejściówki.

 

[czytaj cały artykuł]

 

 

Portal iplywamy.pl
W czwartek, 10 lipca w H2Ostróg odbyły się pierwsze zajęcia z nurkowania, prowadzili je doświadczeni instruktorzy ze Szkoły Nurkowania NAUI z Rydułtów. Osoby, które były w tym czasie na pływalni, mogły bezpłatnie skorzystać z atrakcji. – Zanurkować może każdy, kto skończył 10 lat i nie ma problemów z układem krążenia. Sprzęt, w który wyposażony jest nurek bezpiecznie unosi go na wodzie, więc nawet osoby nie potrafiące pływać mogą śmiało nurkować – tłumaczyła  Justyna Jagieła ze Szkoły Nurkowania NAUI z Rydułtów.

 

 

[czytaj cały artykuł]

 

 

Gazeta Wyborcza
H2Ostróg to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Przeszklony, posiada basen pływacki i do nauki pływania, rekreacyjny z masażem podwodnym, biczami, leżankami i parasolem wodnym oraz rwącą rzekę, trzy zjeżdżalnie (w tym jedna z efektami multimedialnymi) i brodzik dla dzieci, ponadto wanny hydromasażowe, sauny fińskie i parowe, grotę śnieżą. Dzięki profesjonalnemu, ośmiotorowemu basenowi z elektroniczną tablicą odmierzającą czas oraz widownią i trybuną mogą odbywać się tutaj ogólnopolskie zawody w pływaniu.

 

[czytaj cały artykuł]

 

 

Kwartalnik Pływalnie i Baseny
Za kształt i funkcjonalność obiektu odpowiada biuro projektowe MWM Sp. z o.o. z Gliwic. Pracownicy biura, którzy w największym stopniu przyczynili się do powstania krytej pływalni H2Ostróg w Raciborzu, to Agnieszka Górna (architektura), Wojciech Kononowicz (konstrukcje), Witold Franke (technologia, wentylacje, wod.-kan.) oraz Jan Machoński (instalacje elektryczne, AKPiA, BMS, obsługa klienta).

 

[czytaj cały artykuł]

 

 

Portal silesiadzieci.pl
Aquapark o nazwie H2Ostróg to nowoczesny obiekt, w którym znajdzie się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych uwielbiających wodne zabawy, ale także dla tych, którzy nie lubią lub nie potrafią pływać i oraz dla osób niepełnosprawnych. Będzie tu pełnowymiarowy basen pływacki z ośmioma torami, sporych rozmiarów basen rekreacyjny wyposażony w bicze wodne, leżanki do masażu oraz parasol wodny.

 

[czytaj cały artykuł]

 

 

/p/

- reklama -

4 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here