Pomóż raciborzanom wydać płytę! Akcja trwa do 1 sierpnia

0

The Gate w projekcie PolakPotrafi.pl prosi o wsparcie w wydaniu debiutanckiego albumu. Na razie zebrali 2,8 tys. zł.

Celem projektu jest sfinansowanie wydania naszej debiutanckiej płyty. Zrealizowanie tego projektu otworzy nam drzwi do koncertu na Wembely… za jakiś czas 😉 Dobrze wydana płyta to doskonały start w branży muzycznej, umożliwiający nam rozwój artystyczny, budowanie kariery i przedstawienie światu naszej muzyki.

- reklama -

 

O zespole: Pochodzimy z Raciborza, zespół tworzą trzy różne charaktery, trzy różne zbiory doświadczeń nie tylko muzycznych, sięgających również teatru oraz sztuk wizualnych.  Komponujemy, poszukujemy, bawimy się techniką, brzmieniami lampowymi i elektronicznymi, nade wszystko zwracając uwagę na odpowiednio wysoką temperaturę i energię w muzyce 🙂 Nasza muzyka to rock progresywny z wpływami jazzu, bluesa i fusion. Inspirowani twórczością takich zespołów jak Rush, Pink Floyd, Yes, Queen, chcemy kontynuować piękną tradycję ambitnego rocka.

NA CO DOKŁADNIE PRZEZNACZYMY ZEBRANĄ KWOTĘ:
– dwutygodniowa sesja nagraniowa w studio,
– miks i mastering nagranego materiału,
– projekt wizualnej strony płyty,
– tłoczenie i druk płyt,

 

CO JEŚLI ZBIERZEMY WIĘCEJ?
– 150% finansowania pozwoli nam na produkcję profesjonalnego teledysku.
– 200% finansowania sprawi, że teledysk będzie jeszcze lepszy, a na jego oficjalna premiera otworzy ekskluzywny koncert TYLKO DLA WAS!

 

Termin nagrania jest już zarezerwowany – do studia wchodzimy 18 sierpnia. Na zrealizowanie nagrań i wydanie płyty potrzebujemy 8000 zł. Premierę płyty planujemy na jesień tego roku!

 

 

 
 

Skład zespołu:

Maciej Dąbrowski – bas, instrumenty klawiszowe oraz główny głos;  już nie boi się pająków (podobno…). Na jego koncie artystycznym znjduje się m.in. finał OKR, współpraca z offowym teatrem Tetraedr oraz współpraca sesyjna z wieloma zespołami, nie tylko rockowymi. Kocha Sapkowskiego, Huxleya i Jamesa Bonda.

Maciej Hanusek gitara, instrumenty klawiszowe oraz chórki. Unosi się trzy centymetry nad ziemią, niezależnie od pogody (bo ma głowę pełną lotnych pomysłów). Swoje doświadcznie zdobywał m.in. w Akademii Praktryk Teatralnych 'Gardzienice' i jako street art'owiec. Twórca ambientowego projektu Muzyka Sfer. Też kocha Bonda.

Jakub Dąbrowski – perkusja, instrumenty perkusynje oraz chórki. Gra na bębnach, bo brat mu kiedyś kazał 😉 Ambitny i nie do powstrzymania (w najlepszym tego słowa znaczeniu). Oddany miłośnik i nosiciel spodni rurek. Jest najbardziej ścisłym umysłem w zespole. Swoim fantazjom matematycznym daje upust w rytmach nieregularnych.

 

 

publ. /p/

 

 

 

wspieramy:

 

 

 

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here