
Zatrzymani mężczyźni na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać.
Policjanci podczas patrolu w Parku Roth zauważyli dwóch, nerwowo zachowujących się mężczyzn. Na widok policjantów jeden z nich wyrzucił coś na ziemię. To wzbudziło u policjantów podejrzenie. Jak się okazało były to 2 woreczki z marihuaną. Podczas przeszukania u drugiego z mężczyzn znaleziono 1 woreczek z marihuaną. Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Raciborza w wieku 40 i 42 lat, a zabezpieczone narkotyki ważyły prawie 1,5 grama. Panowie trafili do policyjnego aresztu celem wyjaśnienia. Za posiadanie narkotyków mogą spędzić nawet 3 lata w więzieniu.
/p/





![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)
![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)



![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)







