JoKa zagra w stylu country, Miraż zaprosi na wspomnienia

0

Zamek przygotował dla mieszkańców powiatu dwie kolejne muzyczne uczty. Wystąpią wokalistki Mirażu oraz Demis Roussos, czyli JoKa.

Zamkowe koncerty pod parasolem mają już swoją wierną publiczność. Następny odbędzie się 3 sierpnia o godz. 17.00, jak zwykle w miejscu dawnej zamkowej wozowni. Tym razem w ramach cyklu mini-recitali wokalnych pod nazwą „Piosenki na Zamku czar…” wystąpią znakomite siostry Joanna i Daria Soszyńskie, Julia Georges – obecne wokalistki zespołu MIRAŻ, a także gościnnie niezapomniane Hania Hołek, Roksana Lewak, Agnieszka Miśków, Joanna Krupa i Marysia Biskup, czyli byłe członkinie Mirażu.

- reklama -

 

Joanna Wójcik i Katarzyna Garbaciok z zespołem wystąpią 24 sierpnia na raciborskim zamku. Uznane wokalistki mają na koncie współpracę z największymi gwiazdami. Raciborską publiczność, podczas zamkowej biesiady z królem Janem i Marysieńką, na finał przemarszu konno-rowerowego z Rud do Raciborza, będą bawić w stylu country i popowej wersji kowbojskiej muzyki. JoKa to dwa niesamowite głosy i energia, która zaraża. Joanna Wójcik i Katarzyna Garbaciok, współpracują ze sobą od około 4 lat mają na koncie występy z takimi gwiazdami jak Demis Roussos, Drupi, gwiazdy programu „Europa da się lubić” czy Marcin Daniec. Brały również udział w programach telewizyjnych takich jak „Bitwa na Głosy”, „Szansa na sukces” oraz „Twoja Droga do Gwiazd”. Największym atutem zespołu są wspaniałe głosy, dzięki którym wokalistki brały udział w licznych konkursach wokalnych i programach telewizyjnych czy koncertach w międzynarodowym gronie i zdobywały uznanie zarówno słuchaczy jak i współpracujących z nimi muzyków. Zamek Piastowski w Raciborzu, JoKa na biesiadzie z królem Janem i Marysieńką, 24 sierpnia, ok. godz. 14.00, wstęp bezpłatny.

 

/publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here