Na wycieczkę po pograniczu z aplikacją mobilną

0

Aplikacja zawiera wszelkie informacje na temat Stowarzyszenia gmin Hluczyńska, Kietrza, Krzanowic, Krzyżanowic i Pietrowic Wielkich.

Gmina Krzyżanowice jest partnerem w projekcie "Czesko – polska historia na mapie regionu Hluczyńska i polskich gmin partnerskich: Pietrowic Wielkich, Krzyżanowic, Kietrza i Krzanowic". Przedsięwzięcie polegało na zbudowaniu nowego portalu mapowego mapy.hlucinsko.com, z którego można pobrać na telefon mobilną aplikację przewodnika turystycznego.

- reklama -

 

Portal mapowy zawiera informacje historyczne i turystyczne o hulczyńsku oraz polskich gminach Krzyżanowice, Pietrowice Wielkie, Kietrz i Krzanowice. Jest bogato ilustrowany zdjęciami zabytków i charakterystycznych obiektów oraz zdjęciami panoramicznymi 360o. Na portalu znajdują się różnego rodzaju mapy, w tym interaktywne. Pobrana na telefon aplikacja mobilna działa w trybie offline. Można sobie wyznaczyć trasy – samochodowe, rowerowe i piesze – do interesujących nas miejscowości, włączyć komentarz głosowy, który informuje nas o mijanych obiektach czy zabytkach i w jakiej odległości znajduje się kolejny ciekawy obiekt do zobaczenia. Mapy tras rowerowych wzbogacone są o profil wysokościowy. Oprócz tego na portalu umieszczony jest kalendarz imprez i wydarzeń sportowych i kulturalnych.

 

Instrukcja do pobrania aplikacji mobilnej TUTAJ

 

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here