Wczasy w Chorwacji – skorzystaj z wrześniowej okazji!

1

Kamienne plaże, winnice, pachnący las piniowy, całodzienne rejsy statkiem oraz wiele innych atrakcji.

Wrzesień to świetny czas na urlop w Chorwacji. Morze jest ciepłe, temperatura powietrza wynosi ok. 23-28 °C, pogoda jest słoneczna, a kurorty oraz zabytkowe miasta nie są już nadmiernie przepełnione jak w szczycie sezonu. Ogromną zaletą są też bardzo dobre (o wiele niższe niż w lipcu i sierpniu) ceny, które oferują hotele, restauracje oraz biura turystyczne.

- reklama -

Raciborskie biuro podróży ORINOKO – ART & TRAVEL od zeszłego sezonu organizuje oryginalne wczasy w Chorwacji, na Półwyspie Istria, w spokojnej i cichej miejscowości Rabać. Termin tegorocznych wczasów wrześniowych to 12 – 24.09.2014. Zaletą oferty jest to, że wyjazd na wakacje odbywa się bezpośrednio z Rybnika, Wodzisławia i Raciborza.

 

 

Poza klasycznym wypoczynkiem organizator zapewnia swojej grupie możliwość udziału w dodatkowych wycieczkach w towarzystwie polskiego pilota i polskiej przewodniczki: całodzienny rejs statkiem tzw. "fish-picnic" na wyspę Cres, zwiedzanie małych istryjskich miejscowości Labiń i Grasciescie wraz z odwiedzinami rodzinnej winnicy (degustacja 4 rodzajów wina, owocowych rakije, domowego sera, prsutu i chleba) oraz zwiedzanie pereł istryjskich: Rovinja (Wenecja Istrii) i Poreća (m.i. Bazylika Eufracjana z mozaikami z VI w.). Dodatkowo na miejscu można zapisać się na wycieczki do Plitvickich Jezior i Wenecji (wodolotem).

 

 

 

 

 

Hotel Girandella Tourist Village położony jest na skraju miejscowości (ok. 1 km od centrum i portu), w pachnącym lesie piniowym, bezpośrednio nad kamienistą plażą (z prysznicami). Hotel posiada na swoim terenie basen, bar plażowy, pub i restaurację serwującą doskonałe, obfite posiłki w formie otwartego bufetu (w cenie śniadania i ciepłe obiadokolacje). Na jego terenie znajduje się klub animacyjny dla dzieci Maro, mini-market, pole do mini-golfa i korty tenisowe. Goście hotelu mają możliwość bezpłatnego korzystania z codziennego programu animacyjnego (m.in. aquaaerobik, nordic walking, fitness, konkursy plażowe).

 

 

Hotel można sprawdzić pod adresem: http://www.valamar.com/girandella-hotel-rabac.  Zdjęcia z zeszłorocznego wyjazdu (identyczna oferta) można zobaczyć na prezentacji – pokazie slajdów: WAKACJE W CHORWACJI (adres: https://www.youtube.com/watch?v=sMprqyI3Kro) ).

Cena imprezy obejmująca transport, zakwaterowanie w hotelu (pokoje 2 osobowe z łazienkami, lodówką i TV), wyżywienie HB, ubezpieczenie NWiKL oraz opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas całego wyjazdu (imprezę prowadzi Dawid Wacławczyk) wynosi jedynie 1640 zł / os.

Zapisami, sprzedażą oferty oraz udzielaniem dodatkowych informacji zajmuje się partner organizatora: Biuro Podróży SIESTA, znajdujące się w Raciborzu na ul. Opawskiej 38 (vis a vis marketu E .Leclerc).

/artykuł sponsorowany/

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here