
Czytelnik portalu podzielił się z nami zdjęciami groźnie wyglądającego wypadku przed wjazdem do Polskiej Cerekwi.
Internauta przesłał nam zdjęcia z groźnie wyglądającego wypadku na DK 45. Zdarzenie miało miejsce we wtorek. W ścianie deszczu samochód dostawczy zderzył się z osobowym mercedesem. Do zdarzenia doszło w trakcie ulewy na niebezpiecznym zakręcie, o którym wspominał już w swoim filmiku Onkel Pyjtel. Jest to miejsce przed wjazdem do gminy Polska Cerekiew, gdzie droga dość łagodnie skręca, ale jednocześnie skręt jest na skraju lasu. Drzewa znacznie utrudniają widoczność.
Mercedes po wypadku wygląda przerażająco (zobacz zdjęcia z wypadku, zrobione przez internautę)





![Kreatywność tematem grudniowego spotkania „Biblioteki kobiet” w Raciborzu [ZDJĘCIA] Kreatywność tematem grudniowego spotkania „Biblioteki kobiet” w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/kreatywna-biblioteka-kobiet.jpg)


![Nowe mieszkania przy ul. Łąkowej. Pierwsze klucze trafiły do mieszkańców [ZDJĘCIA] mieszkania raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/tbs-raciborz-lakowa.jpg)


![Spotkanie opłatkowe w Śląskim Oddziale Straży Granicznej w Raciborzu [ZDJĘCIA] Spotkanie opłatkowe w Śląskim Oddziale Straży Granicznej w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/slaski-oddzial-strazy-granicznej.jpg)

![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)












„Masakrycznie”, a cóż za określenie i czy rzeczywiście to wjazd do Polskiej Cerekwi?
Renault Master a nie Fiat Ducato
Hmmm,,, i znowu tekst zmieniony, już nie ma „masakrycznie” ani „Fiat Ducato”
Wie ktoś może co właściwie wyrażąją słowa „groźnie wyglądający wypadek”?
To taki wypadek, który wygląda na groźny, czyli niebezpieczny, poważny. Człon pzymiotnika groźny używany jest też w słowe „zagrożony”, „zagrażający”, etc.
Zatkało?