200 tys. zł na polepszenie bazy OSiR-u

1

Zmodernizowane zostaną skatepark, kręgielnia, kort tenisowy. Przy liftingu bazy sportowo-rekreacyjnej będą brane pod uwagę opinie samych użytkowników.

Temat wywołał w trakcie posiedzenia miejskiej komisji oświaty radny Michał Fita, pytając czy władze OSiR-u mają jakieś plany co do renowacji skateparku. Od Krzysztofa Borkowskiego dowiedział się, iż rzeczywiście trwają przymiarki do jego modernizacji, co powinno odbyć się już niebawem. Przy remoncie mają być uwzględnione uwagi użytkowników.

- reklama -

Uczestnicząca w posiedzeniu komisji wiceprezydent Ludmiła Nowacka uzupełniła wypowiedź o informację, iż skatepark to nie jedyny element OSiR-u, który doczeka się remontu. To samo tyczy się kręgielni, gdzie m.in przebudowana zostanie szatnia i same tory.

Z innych planowanych działań warto wymienić kort tenisowy z utwardzoną nawierzchnią i zapleczem socjalnym, a także pomieszczenie dla kajakarzy, w związku z powstającą nieopodal przystanią.

Obecnie trwają prace związane z dokumentacją. Zgodnie z informacją przekazaną przez panią wiceprezydent, całość ma się zamknąć w kwocie 200 tys. zł. Nie ma natomiast planów co do domu sportowca, który ponownie zostanie wystawiony na sprzedaż.

 

/ps/

 

 ———————————————————

 

zobacz także:

 

Niezbyt czyste szatnie, żeński personel sprzątający męskie przebieralnie czy łatwo psujące się transpondery – to tylko niektóre uwagi radnych w stosunku do H2Ostróg.

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here