Poseł Siedlaczek komentuje wpadkę kolegi z partii

12

Nasz poseł trafnie zauważył, że polityk powinien dwa razy pomyśleć, zanim coś powie lub napisze.

Nie ma dobrej prasy po wyborach w Rybniku poseł Platformy Obywatelskiej Andrzej Gałażewski. Poseł skomentował wynik wyborów w sposób następujący (pisownia oryginalna) – „Wybory do senatu w okręgu rybnickim; Kloc (PiS) przed Krząkałą (PO), frekfencja niska. Myślałem, że Ślązacy są mniej leniwi i mądrzejsi”. Poseł chciał prawdopodobnie podkreślić, że jest zaniepokojony właśnie niskim poziomem partycypacji obywatelskiej, ale gdy zwrócono mu uwagę na niestosowność wpisu postanowił iść w zaparte i raczej zrzucić odpowiedzialność za swoje słowa na niesfornych Rybniczan, którym nie chciało się na wybory. W dalszym tweecie poseł Gałażewski napisał „Niska frekwencja to, jak sądzę, wynika z ich tradycyjnego poszanowania państwa, czyż nie?”. Słowa pierwszej części wypowiedzi posła Gałażewskiego skomentowali jego koledzy z partii. Chyba najdalej posunął się Cezary Grabarczyk , który dość inteligentnie stwierdził, że posła przynajmniej na chwilę chyba „opuścił rozum”, a za niską frekwencję w wyborach odpowiada przede wszystkim klasa polityczna, która wyalienowała się od problemów przysłowiowego Kowalskiego.

- reklama -

 

Poprosiliśmy o komentarz reprezentanta naszej ziemi – posła Henryka Siedlaczka, który powiedział: – Mnie informacja o tej „wpadce” dosłownie mignęła przed oczyma. Wziąłem ją jako żart, albo kaczkę dziennikarską. Andrzej to dobry kolega i świetny polityk. Człowiek o świetnej biografii i ciekawej osobowości, prywatnie jest jachtowym kapitanem żeglugi wielkiej. Jeśli napisał coś takiego, to dowód na to, że często lepiej się dwa razy zastanowić, zanim się coś „chlapnie”, bo słowo raz już powiedziane czy napisane trudno jest cofnąć. Prawdopodobnie chciał zrobić coś dobrze, ale nie wyszło i stąd wpadka.

 

/l/

- reklama -

12 KOMENTARZE

  1. Chłopie Ty też idź już do psychiatry lub nie jedz tyle tych kołoczy, bo z każdym miesiącem gadasz coraz głupiej. Pytają Siedlaczka o to co sądzi o wpisie kolegi, to go zaczyna tłumaczyć biografią, żeglarstwem. Heniu czy Ty aby byłeś trzeźwy jak odpowiadałeś na pytanie dziennikarza?

  2. Poseł prawdę powiedział, mieszkańcy wybory olali a później łzy krokodyle leją. Co niektórzy z tej wypowiedzi hecę zrobili. A jak to inaczej nazwać, jak nie głupotą ludzką.

  3. można nie lubić Siedlaczka, ale jego odpowiedź jest na temat, komentarz powyżej świadczy, że komuś jad i złość przysłoniły myślenie. Siedlaczek powiedział, że Gałażewski to fajny gość, ale chlapnął coś głupiego. Ocenił i skomentował wypowiedź, oczywiście, że tak. Do komentującego, pojedz trochę kołocza, może ta żółć minie

  4. Przecież Siedlaczek to jest taka silikonowa figura, którą manipuluje PO. Facet nie zrobił nic dla regionu, w sejmowych głosowaniach podnosi rękę wbrew oczekiwaniom społeczeństwa i wbrew moralności. Z lubością bryluje w mediach, bo jedyną jego ambicją za 10 tysięcy miesięcznie jest nieustanne parcie na szkło, a także na stoły. Dlaczego nie zabiera głosu odnośnie spraw lokalnych, spraw zwiazanych z panoszeniem się Wojnara i mafijnego układu władzy? Woli siedzieć cicho w tych kwestiach, a w sejmie wypowiadać się na temat głupstw. Siedlaczek to jest wyrafinowany koniunkturalista, który patrzy tylko siebie i swojego trwania przy korycie przy najmniejszych własnych kosztach.

  5. Zgadzam się z Tobą w zupełności.To tak samo jak z nielegalnymi układami w całym kraju i korupcją która zakwitła na wielką skalę po dojściu PO z Tuskiem do władzy i ma się bardzo dobrze.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here