
Grupa Młodych dla Kultury wzięła sprawy w swoje ręce przygotowała imprezę, jakiej jeszcze nie było. [ZDJĘCIA]
W sobotę, 13 września na wodzisławskim Rynku odbyło się Pożegnanie Lata. Jako, że organizują je Młodzi dla Kultury, na scenie pojawiły się młode gwiazdy: lewy_profil_lepszy, Youth Fall Away, Szczebel, raper Rufijok. Imprezę zakończył koncert zespołu the October Leaves.
- reklama -
The October Leaves
Na swoim koncie mają liczne koncerty w całej Polsce. Zespół uczestniczył w Heineken Open'er Festiwal, zagrał m.in. z Negatywem i Myslovitz. Brzmienie zespołu to mieszanka klasycznego britpopu z inspiracjami amerykańską muzyką lat 60. Charyzma, oryginalne pomysły, wraz z melodyjnością, dobrymi tekstami i ogromnym optymizmem sprawiają, że The October Leaves na każdym koncercie spotykają się z niezwykle żywiołowym odbiorem.
Imprezie towarzyszyła giełda muzycznna, strzelnica i pokazy ASG, konkurs BeatBox'u i wiele innych atrakcji.
/a/
- reklama -





![Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji [ZDJĘCIA] Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zamek.jpg)
![Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece [ZDJĘCIA] Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-28.jpg)
![Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka.jpg)





![Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/i-lo-debata.jpeg)
![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)





