H2Ostróg nie dla najmłodszych?

Rodzice odwiedzający raciborski aquapark z małymi dziećmi skarżą się na niedostateczną liczbę atrakcji dla najmłodszych.

Problem zasygnalizował w trakcie dzisiejszej sesji radny Dariusz Ronin po sygnałach otrzymanych od mieszkańców. Zasugerował prezydentowi, by ten podsunął szefostwu OSiR-u np. kupno dodatkowej ruchomej zjeżdżalni czy zorganizowanie czegoś przy rwącej rzece. Jak zaobserwował radny osobiście będąc w aquaparku, nie wszystkie jego atrakcje cieszą się maksymalnym zainteresowaniem, podczas gdy te skierowane do najmłodszych zawsze są oblężone.

- reklama -

Pogłoski takie dotarły do prezydenta i jak zapowiada – stan ten ulegnie poprawie. Dobra wiadomość jest taka, że rozbudowa o część zewnętrzną przygotowana jest w ten sposób, by jak najwięcej elementów służyło właśnie dzieciom. To jednak przyszłość. Doraźnie zaś wydał polecenie szefowi aquaparku, by ten uzupełnił dotychczasowe wyposażenie o urządzenia dla maluchów na bazie istniejącego stanu.

 

/ps/

 

 ————————————————–

 

zobacz także:

 

Zumba, Energy – hantle, Dance, czy Fun, to najpopularniejsze ćwiczenia klubowe ostatnich miesięcy, tym razem jednak odbędą się w wodzie.

 

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here