
Imprezie będzie towarzyszył bazar rzeczy zbędnych.W sobotę, 4 października na boisku LKS Zabełków odbędzie się tradycyjne już zakończenie sezonu motorowego połączone z bazarem zbędnych rzeczy. Rozpoczęcie imprezy o godz. 8.00.
Program:
- reklama -
08.00 – rozpoczęcie moto-bazaru
10.00 – rejestracja uczestników
11.30 – wyjazd na trasę
14.30 – przyjazd na boisko
15.30 – 16.00 – rozdanie pucharów
18.00 – biesiada, którą poprowadzi Leszek Filec, zabawa taneczna

/a/
- reklama -




![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)







![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)


![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)










