Zapasy zawładną Areną Rafako

0

Takiego wydarzenia w historii polskich zapasów jeszcze nie było. Wśród zaproszonych gości będzie wiele znanych osób ze świata sportu i biznesu.

W piątek, 10 października o godz. 19.00 w Arenie Rafako rozpocznie się mecz Polska – Reszta Świata. W zawodach wezmą udział najlepsi polscy oraz zagraniczni zapaśnicy. Gośćmi specjalnymi będą: Paweł Nastula, Dariusz Michalczewski, Andrzej Wroński oraz legenda polskich zapasów Andrzej Supron. Swoją obecność w Raciborzu potwierdzili także Prezydenci Światowej Federacji Zapasów FILA i Europejskiej Federacji Zapasów CELA.

- reklama -

Na przeciwko siebie pierwszy raz w historii staną dwie drużyny i będą walczyły w trzech stylach wolnym, klasycznym oraz zapasach kobiet. Zawodnicy zmierzą się w dziewięciu 2-rundowych walkach.

Jednym z najciekawszych pojedynków będzie starcie Radosława Barana z Wałerijem Andrijcewem. Wracający po kontuzji do wielkiej formy Radosław Baran w stylu wolnym w kat. 97 kg zmierzy się z reprezentantem Ukrainy. Wałerij Andrijcew to srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z Londynu. Na ostatnich mistrzostwach świata stanął na najniższym stopniu podium. Ma także w swoim dorobku srebrny medal ME

 

/a/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here