
Pracownicy Caritasu proszą firmy, hurtownie i osoby prywatne o o półki lub regały, na których mogą składować zebrane dobra.
Działający przy parafii św. Mikołaja Caritas ma kłopot ze składowaniem dóbr, które otrzymuje od wiernych, którzy chcą pomóc bliźnim w potrzebie. Działające społecznie pracownice tej organizacji pozarządowej muszą otrzymaną odzież, pościel i inne dobra tymczasowo przechowywać w workach i kartonach. W ten sposób dary narażone są na uszkodzenie. Dlatego pracujący w Caritasie proszą sklepy, hurtownie i osoby prywatne o różnego rodzaju półki i reguły, na których można składować zgromadzone dobra.
Ewentualne kontakty w tej sprawie:
660387468 oraz 732998711




![Widowisko „nie z tej Ziemi”. Gwiazdka Serc rozbłysnęła po raz 22. [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/gwiazdka-serc.jpg)


![Przedświąteczne rękodzieło w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedświąteczne rękodzieło w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/warsztaty-swiateczne-boze-narodzenie.jpg)




![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)







Ciekawi mnie roznica miedzy Critasem w Niemczech i w Polsce. Niemiecki odpowiednik jest o wiele bogatszy.