Opozycja odsłoni karty. Na jakie asy możemy liczyć?

7

W najbliższy czwartek RSS NaM, PiS i Oblicza przedstawią program jakim będą chciały przekonać raciborzan w wyborach. Poznamy też kandydata na prezydenta.

Konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Wyborców Dawida Wacławczyka, Prawa i Sprawiedliwości oraz Oblicz Ziemi Raciborskiej. Odbędzie się w najbliższy czwartek, 2  o godz. 12.00 w Hotelu Polonia w Raciborzu.

- reklama -

W programie:
– prezentacja założeń współpracy w wyborach samorządowych RSS Nasze Miasto, Prawo i Sprawiedliwość i Oblicza Ziemi Raciborskiej,
– prezentacja wspólnego kandydata na prezydenta,
– prezentacja liderów list wyborczych w wyborach Rady Miasta Racibórz i Rady Powiatu Raciborskiego,
– prezentacja głównych założeń programu rozwoju miasta Racibórz i powiatu raciborskiego.

 

/ps/

 

 —————————————————–

 

zobacz także:

 

Bezpośrednio zainteresowany nie potwierdza ani nie zaprzecza, ale jedno zdanie wypowiedziane przez prezydenta Lenka pozwala domniemywać, że tak właśnie będzie.

 

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. ja mysle, że raczej cieniASY , na dodatek bez kASY …
    a swoją drogą tak dziwnego konglomerartu jak NAM-u ze ,,sPiSkowcami ,, i jakimiś pojawiajacymi sie z okazji wszelkich wyborów ,,obliczami,, to nawet raciborski macchiavelli z Wileńskiej by nie wymysll !

  2. Już wolę Lenka od Wacławczyka. Ten to chce się dorobić na byle czym. Jak nie na sztuce, to na obozach, jak nie na obozach, to na wspinaczce, jak nie na piwie, to na chlebie ze smalcem. Cyrkowiec a nie polityk.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here