V Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble

1

18-19 października odbędzie się piąta edycja Otwartych Mistrzostw Raciborza w Scrabble. Miłośnicy słownych potyczek rywalizować będą w RCK.

Jesteś z Raciborza lub jego okolic? Nie wiesz gdzie, ale chciałbyś miło spędzić weekend? Nie siedź w domu. Przyjdź i zmierz się w V Otwartych Mistrzostwach Raciborza w Scrabble o randze ogólnopolskiej, gdzie spotkasz wielu ciekawych ludzi i niezwykle zaskakująco spędzisz swój czas.

- reklama -

 
Już w  weekend 18–19 października w Raciborskim Centrum Kultury dostąpisz szansy ukazania siły, jaka w Tobie drzemie i zobaczysz, że jesteś w stanie zwyciężyć nawet z największym bajerantem. A wszystko co musisz zrobić to używać języka, którym posługujesz się na co dzień, bo  Scrabble to gra planszowa wykorzystująca słowa i zawierająca elementy taktyki, gdzie każdy ma szansę wygrać, gdyż łut szczęścia ma tu niemałe  znaczenie.

Jak to zrobić? Nic trudnego– wystarczy, że przyjdziesz, a znajdziesz się w gronie uczestników. Co najlepsze– dla każdego zawodnika przewidziano nagrody, więc z pewnością nie odejdziesz z pustymi rękoma– gwarantowane. Nawet jeśli nie wiesz o co chodzi– nic nie szkodzi.

Intuicyjne zasady, genialne w swej prostocie, w mig zostaną Ci przedstawione i przyswojone, o co zadbają sami organizatorzy. Scrabble to gra dla każdego – małego i dużego, wnuka i jego dziadka, w której takie same szanse ma zarówno kobieta jak i mężczyzna– wszyscy, którzy mówią po polsku. Przyjdź, a nie pożałujesz.

 

publ. /ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here