Konkurs Jerzego Buzka i PWSZ na esej naukowy

Jerzy Buzek wraz z PWSZ organizuje konkurs na temat innowacyjnej natury zrównoważonego rozwoju. Zainteresowani mają czas do końca października by wysłać swoje teksty.

Jerzy Buzek, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej polityki, chce by w Polsce społeczeństwo zwróciło szczególną uwagę na innowacyjną stronę rozwoju. Dlatego biuro europosła zdecydowało się na organizację konkursu na esej, artykuł, lub inną formę tekstu naukowego, który traktować będzie o innowacyjnej naturze zrównoważonego rozwoju.

- reklama -

 

Konkurs jest przeznaczony dla studentów I, II i III stopnia, którzy nie posiadają jeszcze tytułu naukowego. Współorganizatorami konkursu są rodzima Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Uniwersytet Opolski, Wyższa Szkoła Menadżerska w Warszawie oraz Narodowa Akademia Nauk Pedagogicznych Ukrainy. Nagrodą w konkursie jest możliwość opublikowania tekstu w publikacji książkowej.

 

 

Raciborska PWSZ jest jednym ze współorganizatorów konkursu na tekst na temat innowacyjnej natury idei zrównoważonego rozwoju. 

 

 

Zainteresowani mają czas do końca października, by wysłać tekst na adres e-mail [email protected] oraz na adres pocztowy raciborskiego biura europosła – 47-400 Racibórz, ul. Drzymały 38/1. Tekst powinien być opatrzony dopiskiem "debiut naukowy 2014". Artykuł powinien zmieścił się w 10 stronach a4. Rozstrzygniecie konkursu upływa 20 grudnia. Autorzy publikacji będą mogli zaprezentować swoje przemyślenia dotyczące idei zrównoważonego rozwoju na międzynarodowej konferencji w początkach przyszłego roku. Szczegóły konkursu na stronie internetowej Jerzego Buzka.

 

/l/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here