Groźna kolizja na Drzymały

6

Kierujący audi potrącił rowerzystę. (zobacz zdjęcia czytelnika)

Dzisiaj rano na ulicy Drzymały miało miejsce zdarzenie, które przez policję zostało zaklasyfikowane jako wypadek  drogowy. Kierujący audi włączył się w niewłaściwym momencie do ruchu i potrącił rowerzystę. Wcześniej przepuścił dwa samochody, jednak z jakiegoś powodu nie dostrzegł jednośladu i w momencie, gdy opuszczał parking uderzył w rower. Rowerzysta ma 66 lat. Kierujący audi to 48 latek. Obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policja apeluje , by uważać na drodze, ponieważ pogoda może nam płatać coraz częściej figle. Zobacz zdjęcia, które zrobił nasz czytelnik.

- reklama -

 

Kierujący audi nie włączył się w nieodpowiedniej chwili do ruchu i potrącił rowerzystę. (zobacz zdjęcia czytelnika)

 

 

/l/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. Hmm może dlatego w niego uderzył bo nie miał żadnego światełka. Nie rozumiem dlaczego rowerzyści są tak bezmyślni i jeżdżą bez żadnego światełka. Ludzie zacznijcie jeździć w kamizelce odblaskowej i zamontujcie sobie oświetlenie w tych rowerach.

 2. tatu

  Wtedy było już jasno patrz zdjecia.Policja prawdopodobnie przyjechała w krótkim czasie po tym wypadku. Ewidentna wina kerowcy samochodu. Ja na ulicę rowerem nie wyjadę już. Jak nie będzie ścieżki rowerowej to jadę po chodniku nie mam zamiaru być następną ofiarą potrącenia przez samochód na drodze.

 3. popieram 🙂 ja rowerem też boję się wyjeżdżać na ulice,bo za wiele się czyta o potrąceniach rowerzystów..niedawno moja siostra została potrącona i już wogóle się boję..albo na piechotę albo samochodem – wtedy czuję się bezpiecznie..rowerem mało,a jak już to tylko tam gdzie ścieżka rowerowa .

 4. bicykl

  Z tego wynika że jest zapotrzebowanie na ścieżki rowerowe.Jeśli się da to jest prośba aby budować nowe ścieżki. Tym bardziej że rower to pojazd ekologiczny i zdrowy.Po ulicach strach jeździć rowerem tyle wypadków kolizji między samochodami więc rowerzyści są na drodze najbardziej bezbronni obok pieszych.

 5. hehe

  W dzień w terenie zabudowanym nie jest wymagana! Nawet gdyby chyba rowerzyści obwiesili się odblaskami dookoła i tak nie było by to receptą na bezpieczenstwo.Samochody jeżdżą z zapalonymi światłami cały dzien a mimo to jest bardzo wiele wypadków między samochodami .Może zaproponujesz na samochody zakładać duże kamizelki 😉

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here