Konkurs: Wygraj bilety na koncert zespołu Opozycja

0

Zwycięzca konkursu otrzyma podwójne zaproszenie na koncert zespołu Opozycja, który odbędzie się 18 października.

W sobotę, 18 października o godz. 18.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się koncert z okazji 30-lecia zespołu Opozycja. Jeden z najciekawszych zespołów rockowych przełomu lat 80. i 90. powraca na muzyczną scenę i wystąpi z okazji XXX-letniej rocznicy powstania. Jego występ poprzedzi koncert zespołu Profanacja. Zatem wszystkich miłośników mocnego brzmienia, ostrej rock and rollowej nuty, muzyki niebanalnej z głębokim przekazem nie może zabraknąć na tym wydarzeniu.

- reklama -

Grupa została założona w 1984 roku w Wodzisławiu Śląskim, a tworzyli ja: Arkadiusz Krzywojć – śpiew, Marek Tomkowicz – gitara, Grzegorz Głowacz – bas, Zbigniew Kumorowski – perkusja. Zaczynali od punk rocka ale z czasem przestało im to wystarczać. Zwrócili się bardziej w stronę cold wave i postpunkowej alternatywy. Wpływy takich grup jak The Cult ,The Mision i New Model Army wyznaczały kierunki na ich muzycznej drodze. Czerpali z ich dorobków mądrze i umiejętnie, tworząc własne klimaty, unikając jednocześnie nachalnego kopiowania. Nazywani czasami polskim New Model Army, twierdzili, że kapela musi posiadać to „coś”, swoista siłę i energię, którą nie zawsze można osiągnąć jedynie gitarowym łojeniem. Na scenie wypadają wyjątkowo ekspresyjnie i dynamicznie.

 

KONKURS:
Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert zespołu Opozycja w Wodzisławskim Centrum Kultury należy odpowiedzieć na jedno pytanie: Od ilu lat Opozycja istnieje na muzycznej scenie? Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Opozycja", a w treści wiadomości swoje imię i nazwisko. Rozstrzygnięcie konkursu 16 października. Nagrodę będzie można odebrać w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury na hasło Raciborskie Media.

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

/a/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here