
104 tys. zł będzie kosztować kanalizacja na terenie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rudach.
Starostwo wybrało oferenta, który będzie wykonywał budowę kanalizacji na terenie MOW w Rudach. W przetargu startowały 3 firmy – Reddo Piotr Trybała z Gliwic, Zakład Usługowo – Wielobranżowy Jacek Pikuła z Sośnicowic oraz Instalatorstwo Sanitarne i Instalatorstwo Gazowe Krzysztof Korzeniec z Częstochowy. Oferta firmy z Sośnicowic została w toku postępowania przetargowego odrzucona. Wygrał wykonawca z Częstochowy. Za wykonanie kanalizacji firma otrzyma ponad 104 tys. zł. Inwestycja ma zostać zakończona do 28 listopada tego roku.
/l/




![Nocne rozgrywki na zakończenie ferii na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/noc-z-grami-bez-pradu-gry-planszowe-stacja-mlodych.jpg)

![Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ziola-biblioteka.jpg)
![Superbohaterowie i emocje, czyli komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-szymon-teluk.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)

![Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK [ZDJĘCIA] Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-rck-rysunek-25.jpg)

![Seniorzy w centrum uwagi. Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] BIBLIOTEKA NIE oGRANICzA Karwina](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/BIBLIOTEKA-NIE-oGRANICzA-Karwina.jpg)







.jpg)





