
Zaginiona ostatni raz była widziana 29 października ok. godz. 18.30 w kościele farnym przy ul. Mickiewicza w Raciborzu.

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi poszukiwania zaginionej mieszkanki Raciborza: Krystyna Konieczna, lat Lat 73 Zam. Racibórz
Rysopis:
wiek z wyglądu ok. 75 lat, wzrost 165 cm, waga ok. 52 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, proste, koloru siwego, oczy niebieskie, twarz pociągła, uszy duże, przylegające, średni, uzębienie sztuczne.
Ubrana w płaszcz koloru niebiesko-szarego długości do kolan, golf koloru czerwonego, spodnie ciemne materiałowe, buty koloru czarnego, torebka koloru.
Zaginiona ostatni raz była widziana w dniu 29,10,2014r. ok. godz. 18.30 w kościele Farnym przy ul. Mickiewicza w Raciborzu.
W związku z powyższym każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionej osoby proszona jest o przekazanie tej informacji do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 pod nr. telefonu : 32-459-42-86 lub pod nr. alarmowy : 997.
/ps/





![Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami [ZDJĘCIA] Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/klub-ojca.jpg)
![Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK z koncertem w Brzeziu [ZDJĘCIA] [WIDEO]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Zespol_SLASK_DSC01419.jpg)
![Duet Kowalewska & Kuder prezentuje nowy singiel „Twist” [WIDEO] Kowalewska & Kuder](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/2-twist-kowalewska-kuder.jpg)




![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)







Pewnie ją szatan pochłonął albo poszłą za Jezusem. Nie ma się co martwić – 12 apostołów też znienacka opuściło rodziny i patrzecie jak pięknie skończyli.
Odezwał się jakiś komunista.Jej rodzina ma teraz stres w domu,a ty się naśmiewasz?W chlewie się chowałeś?
Rodzina mogłą wcześniej o tym pomysleć, zanim pozwoliła babci/mamie oddać się w całościu katolickiemu praniu mózgu.
Trzeba być wyjątkowo wrednym parszywcem aby w takiej sytuacji ludzkiej popisywać się hamskimi wpisami.PRAWDA ŻE TO ZABAWNE !!!!!!