Antyspot wyborczy roku [WIDEO 18+]

3

Jeden z kandydatów na radnego znalazł się w naprawdę kłopotliwej sytuacji. (video dozwolone 18+)

Nie wszystkie spot zamieszczone w internecie znalazły się tam za zgodą i wiedzą autora. Bywa i tak, że konkurencja polityczna, albo "życzliwy" znajomy pożyczy sobie materiał roboczy i upubliczni w sieci. Źle jest wtedy, gdy taki materiał zawiera treści wyraźnie kompromitujące danego kandydata. Tak było w przypadku kandydata do rady miasta w Radomiu Eryka Brodnickiego. Na portalu internetowym Youtube znalazł się "surowy" materiał filmowy do spotu, w którym kandydat zachowuje się w sposób wysoce nieprzystający do wyobrażenia o zawodowym polityku. Wyraża się w sposób niezwykle wulgarny o prowadzonej przez siebie kampanii oraz obraża innych członków partii. Po tym, jak spot znalazł się w sieci, Brodnicki został zawieszony w prawach członka PiS.

- reklama -

 

                                        Prezentowany poniżej spot zawiera treści powszechnie uznane za wulgarne i jako taki jest przeznaczony dla osób pełnoletnich (18+)

 


Spot unaocznia dwie rzeczy – poziom kultury politycznej części klasy politycznej oraz narastającą w Polsce tendencję o ujawniania treści prywatnych osób zajmujących się działalnością publiczną. 

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Ci polscy dorobkiewicze potocznie zwani politykami to właśnie taki poziom.Na pewno nie wszyscy,ale ogromna większość.Ego rozbuchane do granic i poczucie bezkarności.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here