Prezydent Mirosław Lenk o debacie

22

Jestem zbulwersowany, że pani Ronin nie pojawiła się na debacie… czytaj oświadczenie M. Lenka>>

Oświadczenie prezydenta Mirosława Lenka, dotyczące debaty, której organizatorem była Raciborska Izba Gospodarcza:

- reklama -

 

Szanowni Państwo,

Jestem zbulwersowany, że pani Ronin nie pojawiła się na debacie w Izbie Gospodarczej. Nie rozumiem dlaczego ucieka od bezpośredniej dyskusji z mieszkańcami. Czyżby nie miała nic do powiedzenia przedsiębiorcom, choć tak wiele im obiecała w swoim programie wyborczym?

 

Jestem gotów wziąć udział w każdej debacie, jeśli będzie ona oparta na zaakceptowanych przez obie strony zasadach i będzie konfrontacją kandydatów na prezydenta. Nie mam zamiaru chować się za plecami ekspertów, bo nie oni będą rządzić miastem.

 

Mirosław Lenk

 

 

 

———————————————————————

 

Polecamy również:

 

Mirosław Lenk przybliżył swój program gospodarczy. Ronin nie przyszła, a prezydent po prezentacji swojej oferty dla przedsiębiorców zakończył swój udział w spotkaniu. Zobacz WIDEO>>>
 
 
 
 
 

—————————————————————————————————————

Reklama

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

22 KOMENTARZE

 1. Hola

  Mam wrażenie, że obecni Panowie Prezydenci też nie redagują pism w ważnych dla obywateli/firm sprawach. Pewnie robi to i wie co tam jest – wyłącznie kancelaria prawna i odpowiedni „eksperci” UM. Może nie mają czasu, bo trzeba gdziś złożyć kwiaty, obchodzić ważny jubileusz itp. Dobrze, że chociaż podpisują… Bo są tacy w tym zespole…, którzy nie odpowiadają nawet na pisma i nie podpisują NIC osobiście…. 🙂 Tzw. wyższa szkoła jazdy. Więc jest jednak plus dla Panów Prezydentów 😉

 2. Prezydent Lenk jest oburzony nieobecnością Anny Ronin, mimo tego że ona nie zapowiedziała swojej obecności na debacie. :/ Chyba logoczne jest że jeżeli ktoś nie potwierdza swojej obecności to znaczy że go nie będzie?!! No ale… byli ludzie z RiG (których nie było przez ostatnie 10 lat!! – obudzili się nagle) no ale są. Jest Rig, jest Lenk i nie ma Ronin która nie potwierdzając swojej obecności dała jednoznacznie do zrozumienia że jej nie będzie!! No i nagle Lenk mając okazję od początku swojej kadencji porozmawiać z RiGiem mówi że nie ma o czym gadać bo chciał rozmawiać z Anną Ronin(?) Kończy spotkanie z samym sobą po czym daje idiotyczne i irracjonalne oświadczenie w sprawie debaty o tym że nie potrzebuje ekspertów i że sam zgłasza się na wszystkie debaty jakie są możliwe!!! Co za idiotyzm! Mam głęboką nadzieję że to ostatnie dni tego układu który rujnuje nasze miasto.

 3. Ark

  No NIEUDACZNIKU LENKU! Czas kończyć ten cyrk. Do domu nierobie!!!

 4. wstyd

  Żenujący komentarz…wstyd mi za Pana Panie Prezydencie.

 5. Kalina

  Jestem również zbulwersowana taką postawą Pani Anny Ronin. Przecież niedawno to Ona na forum tego portalu zapraszała Prezydenta Lenka do dyskusji na tematy gospodarcze miasta,

  Czekał na Nią nie tylko Prezydent ale także ludzie którzy mogą Ją wybierać. Czy coś się poważnego stało czy też
  zlekceweażyła wszystkich > Jeżeli tak , to, już się skompromitowała. Mój dziad zawsze mówił : ” Kobiety stworzone są do kochania, rodzenia, garnków i dobrego wychowania dzieci”. Przepraszam , nie odnoszę tego do Pani Ronin bo ona jest stworzona do robienia kariery zawodowej. Ciotka Berta –

 6. No ale jak to… Lenk miał 8 lat żeby się spotkać z RiG-iem i się nie spotkał. A teraz po 8 latach powiedział że nie ma o czym mówić?

 7. I właśnie prezydent Lenk się nieźle wkopał. Nie eksperci będą rządzić miastem. No tak mówi człowiek, który sam nie jest ekspertem,a ekspertom zamyka drzwi przed nosem. Sam też nie rządzi miastem, bo wiadomo, że robi to Wojnar.

 8. szok

  @ w tym problem- Kończyłeś zarządzanie? Ekspert nie ma mocy rządzenia, ekspert jest od doradzania a prezydent ostatecznie podejmuje decyzje. Porąbało was wszystkich na tych forach?

 9. Ale z was prawdziwi chrześcijanie:)Jak tak możecie się”wozić”po bliźnich?Raz po tej pani Ronin,zaraz potem na pana Lenka.Mam pytanko:[b]CZY WY PÓJDZIECIE DO KOŚCIOŁAW NIEDZIELĘ?O PRZYSTĘPOWANIU DO KOMUNII św. JUŻ NIE WSPOMINAJĄC?????????????????????????[/b]

 10. Jan

  Przed chwilą przejrzałem portale z wielu miast śląskich. Takiego, bałaganu wyborczego i złośliwych komentarzy się tam nie doczytałem. Ludzie , my musimy się porozumieć i zarządzać dalej tym miastem. P:owołać komitety osiedlowe i dzielnicowe które będą wspomagać i patrzeć na palce rządzącym.Racibórz musi wyjść z tego dołka. A jest to możliwe3 przy mądrych i obiektywnych działaniach wszystkich, każdego chodzącego obywatele, przez różne organizacje społeczne których nie brakuje w naszym mieście. Alleluja i do przodu. Nikt za nas nic nie zrobi.

 11. Ja nie pójdę do kościoła bo nie mam po co. Dla mnie bogiem jest tadeusz bo daje mi pracę.

 12. Możliwe jest porozumienie i o to walczy pewnie opozycja! Z mirkiem w urzędzie miasta nie ma żadnej wizji. Jest wizja ostatnich 8 lat. Sprzedać co się da zanim nas wykopią!!!

 13. Jan

  Przed chwilą przejrzałem portale z wielu miast śląskich. Takiego, bałaganu wyborczego i złośliwych komentarzy się tam nie doczytałem. Ludzie , my musimy się porozumieć i zarządzać dalej tym miastem. P:owołać komitety osiedlowe i dzielnicowe które będą wspomagać i patrzeć na palce rządzącym.Racibórz musi wyjść z tego dołka. A jest to możliwe3 przy mądrych i obiektywnych działaniach wszystkich, każdego chodzącego obywatele, przez różne organizacje społeczne których nie brakuje w naszym mieście. Alleluja i do przodu. Nikt za nas nic nie zrobi.

 14. ja nie muszę szczuć. jestem lojalny i wierny za dobrą i pewną psadę którą gwarantuje mi układ. cóż mi więcej potrzeba? zmian? nie nie. zmian to potrzebują biedacy, a w Raciborzu to takich nie ma.

 15. do Jan

  Co ty piszesz że na innych portalach nie ma takich emocji jak u nas w Raciborzu.To przeczytaj sobie co na Komorowskiego piszą gdy tylko pojawi się na jego temat jakiś artykuł. I to samo jeśli chodzi o oburzenie ludzi tą aferą z PKW.Naucz się też pisać bo masz dużo błędów. Pozatym z kim ty się chcesz dogadać z Lenkiem? Jeśli tak to daruj sobie.Komitety możesz powoływać po wyborze prezydenta.Teraz najwazniejsze jest odsuniecie PO od władzy w Raciborzu czyli Lenka bo to możemy jeszcze zrobić Lenk to taki sam pijarowiec jak Tusk co nam kraj rujnował.Zejdz z obłoków i zacznij myśleć realnie.Trzeba głosować na Annę.

 16. hahahaha! No nie wierzę. Lenku jest zbulwersowany?? a to dobre. Kończ pan… wstydu oszczędź. Jeżeli tylko A Ronin zawrze porozumienie z D Wacławczykiem na rzecz usunięcia mafii degradującej nasze miasto to masz pan pozamiatane! I to słusznie.

 17. szok

  Debata wyborcza to dyskusja pomiędzy kandydatami a nie przepytywanie przez RIG. Po drugie, wiadomo było, że pani Ronin nie zaakceptowała takiej formy debaty, więc RIG powinien powiadomoć pana Lenak o odwołaniu debaty. Po trzecie, debatę wyborczą prowadzi osoba niezalażna a nie wiceprezes organizacji, która to zorganizowala. Pani Ronin miała prawo nie stawić się, pan Lenk też nie powinien przybyć /jeżeli wiedział o rezygnacji Ronin/, dobrze, że sam zakończyl debatę i wyszedł. Komuna dawno się skończyła, teraz istnieją inne zasady organizowania debat wyborczych ale do niektorych, to nie dochodzi. Po czwarte, medai fatalnie to zrelacjonowaly, mam nadzieję, że dożyję w tym mieście mediów niezależnych, rzetelnych i obiektywnych.

 18. Lenk się wygłupia będąc oburzonym, a Ronin cyrk odwala. Są siebie warci.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here