Wielkie Targi Imprez Okolicznościowych już 7 grudnia!

Jedyne takie wydarzenie w regionie.

Przygotowujecie się do ślubu? Nie wiecie od czego zacząć i jak dobrze zaplanować ten najważniejszy dzień w życiu? Czeka Was komunia dziecka i nie macie pomysłu jak zorganizować uroczystość? A może wkrótce studniówka i wybór kreacji spędza Wam sen z powiek?

- reklama -

Już 7 grudnia na terenie Domu Kultury w Turzy Śląskiej odbędą się pierwsze w Gminie Gorzyce Targi Imprez Okolicznościowych. Targi to projekt specjalistyczny, skierowany do firm związanych z przygotowaniem uroczystości komunijnych, kinderbali, studniówek, wieczorów kawalerskich i panieńskich, ślubów, wesel, jubileuszy, imprez tematycznych, imprez firmowych, konferencji czy pokazów, a także do osób prywatnych zainteresowanych organizacją wyżej wymienionych imprez.

 

 

    
Dlaczego warto przyjść na Targi Imprez? Jak mówi Błażej Morgała – właściciel firmy AB Promotions odpowiedzialny za organizację Targów – aby po pierwsze zorganizować niebanalną uroczystość, o której jeszcze długo będzie się mówić, a po drugie, by zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy na poszukiwania podwykonawców w internecie. Targi to także dobra okazja do przedstawienia oferty lokalnych firm zajmujących się organizacją różnego rodzaju eventów oraz promocji lokalnej społeczności. –  Jak mówi, do tej pory jedyną tego typu imprezą w regionie były Targi Ślubne, które obejmowały jedynie usługi firm z branży weselnej. – W przypadku innych usług odczuwalny był niedosyt – twierdzi.
    
Tak więc, na Targach Imprez Okolicznościowych znajdą się stoiska z branży cateringowej, muzycznej, nagłośnieniowej, dekoratorskiej, fotograficznej, kosmetycznej, jubilerskiej, modowej czy też kulturalno – oświatowej. Nie zabraknie więc stoisk: Salonu Sukien Ślubnych „Hebe” z Raciborza, Agencji muzycznej „AB MUSIC” ze Świerklan, Restauracji „Rączka Gotuje” z Wodzisławia Śląskiego, „Kreatornia Studio” z Czyżowic, „FotyCzeczoty” z Wodzisławia Śląskiego, „Ediart” z Rybnika, „3-DJ Dariusz Reder” z Jankowic, Studio Fitness „FitOlka” z Wodzisławia Śląskiego, Domów Kultury z Olzy oraz Czyżowic, Pana Michała Fojcik z ING Życie oraz wielu innych firm z branży.

Jak zapewnia Błażej Morgała, każdy, bez względu na wielkość planowanej imprezy, znajdzie coś dla siebie. – Zaprosiliśmy firmy, które organizują zarówno wesela, jak i imprezy okolicznościowe, komunie, kinderbale, studniówki, aż po wielkie imprezy firmowe – mówi. Ponadto, dodatkową atrakcją będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wręczy dzieciom prezenty, pokazy mody, fryzur i makijaży, występy artystyczne, słodki poczęstunek od organizatorów, losowanie ciekawych nagród i wiele innych. Rozpoczęcie Targów i Festynu Mikołajkowego o godzinie 14:00 na terenie Domu Kultury w Turzy Śląskiej przy ul. Bogumińskiej 17. Wstęp wolny. Serdecznie Zapraszamy!

Firmy, które chcą jeszcze zgłosić swoje uczestnictwo w Targach, prosimy o kontakt z Błażejem Morgała – tel. 530 743 743; mail: [email protected] Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.abpromotions.pl

 

/Artykuł sponsorowany/

 

 

Organizatorzy:

 

 

 

Patronat medialny:

 

 

 

Sponsorzy:

  

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here