Marek Rapnicki wybiera Lenka

109

KIM PANI JEST, ANNO RONIN? – pyta Marek Rapnicki w felietonie.

Takie pytanie wolno zadać, kiedy porównuje się Pani fenomenalny wynik w walce o prezydenturę z ostatnim, 23 miejscem w Radzie Miejskiej. Przestrzeń pomiędzy liczbą głosów 5533, a liczbą 186 zieje pustką i przez to wywołuje niepokój.
 
 
Skoro nie wprowadziła Pani NIKOGO do rady miejskiej, pytam: z kim zamierza Pani sprawować władzę w razie zwycięstwa, z kim dzielić swój ewentualny sukces?
 
 
Ojczyzna, a także nasza Mała Ojczyzna to zbiorowy obowiązek, ale do jego wypełnienia przygotowywała się Pani zaledwie od kilku miesięcy pod kierunkiem nieznanych wykładowców. A ja – oczekując wyraźnych zmian –  nie chcę stołować się przez 4 lata u kogoś, kto nigdy jeszcze nie ugotował obiadu.
 
 
Środowe spotkanie z Komitetem Wyborczym Dawida Wacławczyka   w żaden sposób nie rozwiało obaw:  nie ma Pani żadnego doświadczenia samorządowego, nie pracowała Pani w dużym zespole, na trudne pytania skierowane do Pani odpowiadali inni. Na tym spotkaniu – proszę wybaczyć – nie wyglądała Pani jak przywódca grupy idącej po władzę.
 
 
 

 
 
 Marek Rapnicki wybiera Mirosława Lenka
 
 
Racibórz oczekuje gruntownej przemiany w oparciu o wartości i zbiorową mądrość, a nie stać go na eksperyment przyśpieszonego kursu rządzenia na żywym organizmie raciborskiej społeczności.
 
 
„Miejsca pracy, rozwój, montownia BMW, nowi inwestorzy” – Pani program to slogany. To tylko słowa! A tu chodzi o jasność intencji, przejrzystość działań,  konkretne założenia! Chodzi o proces naprawy miasta, łączący pozytywy, które istnieją, z naszymi marzeniam o dobrej przyszłości Raciborza.
 
 
Piszę to ja, współtwórca raciborskiego samorządu z roku 1990, człowiek polskiej prawicy, nieustanny krytyk ekipy, która sprawowała rządy przez ostatnie 16 lat. Ktoś, kto za swoją niezależność całe lata płacił wysoką cenę.
 
 
Pani wynik z I tury wyborów jest efektem bardzo dobrej – przyznaję – pracy firmy reklamowej. II miejsce to PRODUKT i rezultat frustracji społecznych. JA POTRZEBUJĘ PREZYDENTA ŻYWEGO, A NIE WIRTUALNEGO, NIE IDOLA Z BILBORDÓW.
 
 
CHCĘ PREZYDENTA, KTÓRY POTRAFI DLA DOBRA NAS WSZYSTKICH PRZYJĄĆ NOWE IMPULSY, A JEDNOCZEŚNIE POSTAWIĆ TAMĘ ZAKAMUFLOWANEMU ZŁU, KTÓRE ZAGRAŻA NASZEJ SPOŁECZNOŚCI.
 
 
My, raciborzanie, do dziś nie znamy Pani zaplecza politycznego. O starcie w wyborach zadecydowała Pani, tu cytat: „kiedy zaczęli do mnie przychodzić i namawiać ludzie”. Wiele bym dał, wraz z moimi wyborcami, aby wiedzieć, z której parafii.
 
 
W OBLICZU WYBORU MIĘDZY ROZSĄDKIEM, A SZALEŃSTWEM NIEPEWNOŚCI I NIEWIEDZY JA WYBIERAM ROZSĄDEK. Tym razem głosuję na Mirosława Lenka.

                                                             Marek Rapnicki

- reklama -

 

 

—————————————————————————————————————

Reklama

 

- reklama -

109 KOMENTARZE

  1. a propos Pan Rapnickiego i jego walce z hejtami na ostatniej sesji…. coś o szaleństwie to już ostatnio nasz Dyslektyk Narodowy mówił … ale nie wiedziałem że M.R. już też o szaleńcach wspomina[b] 🙂 [/b]… czy tego, skądinąd wrażliwego człowieka, nie zastanowiły te hejty.. ich geneza … czy nie uważa że przez m.in. jego postawę można powiedzieć że wybory zostały w pewien sposób „sfałszowane” , bo poszedł pod innym szyldem, z innymi hasłami a teraz jest zupełnie gdzie indziej, pod inną flagą … inna trąbka mu gra … nie może się dziwić, że niektórym puszczają nerwy….aaa i i jeszcze jedno pytanie …czy Pan M.R. wybiera się 13 grudnia do W-wy ? Ale na kontrmarsz jakiś organizowany przez np.GW, bo jak Prezes zobaczy … Jak szaleć to szaleć … 🙂 [b]a wystarczyło tylko wzniośle milczeć[/b] i nie trzeba by było walczyć teraz z hejtami i mową nienawiści / a to termin z GW /. Może zamiast skarżyć się i oskarżać kolegów wystarczyłoby zwykłe – ” przepraszam Was wyborcy [i]stop[/i] słowa o popieraniu Pana M.L. były niepotrzebne [i]stop[/i] i wypowiedziane w afekcie [i]stop[/i] … czy jakoś tak ” i gitarrrra

  2. [quote],,A Kim Pan Jest Panie Rapnicki ? Bo Pana Ideologowie Z Pis To……zwykli Złodzieje Publicznych Pieniędzy ? Za Co Kupuje Pan Mercedesy, Za Pensję Lekarza – Żona I Swoją? ,,[/quote]
    JEŻDZI GRANATOWYM MERCEDESEM ! A jest napisane …….ZA PENSJĘ LEKARZA ,,MYŚLIK,, ŻONY I SWOJĄ ,CZYLI JEGO !

  3. [img]upload/small_4ScreenShot283.jpg[/img]W związku z głęboką WIARĄ Rapnickiego /patrz plakat wyborczy / oraz krzyż, jaki był wisiał, w Jego gabinecie ,kiedy był dyrektorem RAC-ka / 2x 1/2metra / Proponuję radnemu wykonanie rajcowskiego kroku, jak tego na jpg!

  4. Pan Rapnicki to człowiek prawy, intelektualista który nie pasuje do całej reszty sprawujących władzę w mieście.
    Wychowany w duchu patriotyzmu którego brakuje innym.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here