Męska branża w kobiecych rękach

0

Przeprowadzkę lepiej zostawić specjalistom. Wbrew pozorom nie jest to droga usługa.

Każda przeprowadzka niesie ze sobą niemały stres. Warto sobie go zaoszczędzić i zostawić ją profesjonalistom. Wbrew pozorom tego typu usługa nie należy do najdroższych. Tylko jak się nie dać naciągnąć, którą firmę wybrać, jakie pytania zadawać i o co w tym wszystkim chodzi? Zasięgnęliśmy porady u naszych lokalnych specjalistów – FHU Przeprowadzki – Sprzątanie, defakto nielicznej z firm o tym profilu prowadzonej skutecznie przez kobietę.

- reklama -

Przeprowadzka z kumplami nie koniecznie taniej
Firmy przeprowadzkowe posiadają bardzo różne sposoby rozliczania się: jedne umawiają się na konkretną stawkę, inne pracują na roboczogodziny. W jednym i drugim przypadku należy bardzo uważać, bo może się okazać, że czekają na nas ukryte, dodatkowe koszty. Rzadko kiedy firma powie nam o dopłatach za piętro czy od ilości rzeczy. Jak mówi pani Dominika – w ich firmie nie ma takiej praktyki. Stawka godzinowa pozostaje bez żadnych dopłat, a sztuczne zaniżanie stawek godzinowych i późniejsze doliczanie opłat, to po prostu nieuczciwe podejście do klienta. Tak czy owak stawki są na tyle przystępne, że po dokładnym przeliczeniu wyjdzie taniej niż rekompensata kumplom za przysługę.

 

 
FHU PS Dominika Zegzuła
www.przeprowadzki-sprzatanie.pl
tel. 664 00 77 87

 

Profesjonalizm – to słowo ma swoje znaczenie
Profesjonalizm usług to kolejny element na który powinniśmy zwrócić uwagę. Nie chodzi tu jednak o to, czy pracownicy chodzą w jednakowych mundurkach, ale o jakość obsługi. Każda szanująca się firma przeprowadzkowa, przede wszystkim szanuje czas i pieniądze klienta. Dlatego też firma FHU PS ma wyliczone stawki godzinowe zgodnie z kosztami jakie ponosi, a nie maksymalnym zyskiem. Wedle potrzeby zabezpiecza meble i szkoli swoich pracowników. Profesjonalna firma przeprowadzkowa posiada również polisę ubezpieczeniową przeprowadzki. Wówczas w przypadku jakiegoś wypadku weźmie na siebie całą odpowiedzialność.

Małe może dużo, a kto pyta nie błądzi
Firma FHU PS – to mała lokalna firma działająca od niedawna. Jednak dzięki zdobytemu doświadczeniu z powodzeniem funkcjonuje na terenie województwa śląskiego i opolskiego. Współpracuje z projektantami wnętrz, instytucjami, firmami oraz osobami prywatnymi. Każdy klient jest dla nas ważny, ponieważ każdy ma swoje wymagania a właśnie te są dla nas inspiracją i motorem napędowym do poszerzania swoich umiejętności i wiedzy. Zatem jeśli któregoś z Państwa czeka przeprowadzka zachęcamy do kontaktu z nami. My z przyjemnością zajmiemy się tym, co lubimy i robimy najlepiej – profesjonalną przeprowadzką.

/Artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here