Gomułka będzie pozyskiwać fundusze dla szpitala

0

Firma która podjęła się szukać pieniędzy dla lecznicy z zewnętrznych środków zainkasuje 5% z pozyskanych sum.

To pionierskie rozwiązanie w historii Szpitala Rejonowego im. Józefa Rostka w Raciborzu. Jako, że na rynku dostępne są rozmaite programy – krajowe i europejskie – dedykowane na potrzeby ochrony zdrowia, także szpitale mogą się o środki ubiegać. Do tego potrzebne jest jednak stałe monitorowanie rynku. Szpital nie chciał do tego zatrudniać specjalnych pracowników, gdyż generowałoby to dodatkowe koszty. Zamiast tego zlecił usługę wyłonionej w przetargu wyspecjalizowanej w tego typu usługach firmie w zamian za prowizję od pozyskanych kwot.

- reklama -

Dyrekcja szpitala rozstrzygnęła postępowanie na świadczenie usługi prowadzenia analiz dostępnych programów w ramach funduszy europejskich i krajowych dedykowanych na potrzeby ochrony zdrowia. Jedyną ofertę złożyła firma Grupa Gomułka – Euroedukacja Sp. z o.o. z Katowic.

Termin realizacji: od dnia 01.12.2014 r. – do dnia 30.11.2016 r. Procentowe wynagrodzenie z ewentualnie pozyskanych funduszy wynosi 5%. Zakres usługi obejmuje obsługę procesu pozyskania i rozliczenia środków z dofinansowań NFOŚiGW, NCBiR, Funduszy Norweskich, WFOŚiGW i innych.

 

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here