Przebudowa budynku biblioteki w Turzu

0

Budynek ma zostać przebudowany do 30 kwietnia przyszłego roku.

Gmina Kuźnia Raciborska zleciła wykonanie dużej inwestycji polegającej na rozbudowie, przebudowie i zmianie użytkowania miejskiej biblioteki publicznej na świetlicę wiejską wraz z budową zbiornika na nieczystości ciekłe w Turzu. Koszt tej inwestycji szacowany jest na kwotę niższą niż 5186000 złotych.

- reklama -

 

W ramach inwestycji ma być wykonany szereg prac, które mają na celu zmianę obiektu. Firma, która wygra przetarg będzie musiała wykonać: roboty ziemne, prace murarskie, prace dekarskie, prace rozbiórkowe, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, prace brukarskie, montaż instalacji odgromowej i daszków, prace malarskie, dokończenie docieplania. Wykonawca będzie musiał ponadto zaangażować się w prace w zakresie instalacji elektrycznej (wykonanie zasilenia tablicy „P”, dokończenie zasilania Gn 230/440V) oraz robót w zakresie instalacji sanitarnych (dokończenie kanalizacji zewnętrznej i sanitarnej, zabudowę zbiornika bezodpływowego  na nieczystości o powierzchni 18 m3).

 

Termin zakończenia instalacji jest przewidziany na 30 kwietnia przyszłego roku. Wadium wynosi 8 tysięcy złotych i powinno być wpłacone do 19 grudnia. Tego samego dnia mija termin składania ofert.

 

/l/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here