Agnieszka Mróz nową szefową Wydziału Lokalowego w Urzędzie

5

Prezydent zapowiada zmiany na kluczowych stanowiskach do połowy 2015 roku.

Prezydent Mirosław Lenk podkreśla, że symbolem tej kadencji będzie zmiana. Szef magistratu w trakcie swojego przemówienia po ceremonii zaprzysiężenia zaznaczył, że nowe otwarcie będzie dotyczyć nie tylko sposobu sprawowania władzy i zarządzania miastem, ale również personaliów. Lenk zapowiedział, że stopniowa wymiana kadr na kluczowych stanowiskach w administracji będzie prowadzona do czerwca 2015r. Za początek tej operacji można uznać rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko naczelnika Wydziału Lokalowego Urzędu Miasta Racibórz. Z dniem 1 stycznia 2015 roku stanowisko obejmie pani Agnieszka Mróz.

- reklama -

Agnieszka Mróz ma 32 lata. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, oraz Politechniki Opolskiej, gdzie ukończyła studia podyplomowe w zakresie nadzoru, kontroli i audytu wewnętrznego w gospodarce i administracji. W Urzędzie Miasta pracuje od 1 marca 2007 roku na stanowisku inspektora ds. dokumentacji budżetowej w Wydziale Lokalowym.

Nowa naczelnik została wybrana w drodze konkursu wewnętrznego, przeprowadzonego wśród pracowników urzędu miasta w Raciborzu. Konkurs został ogłoszony w związku z przejściem na emeryturę obecnego naczelnika Wydziału Barbary Krzos – Kulaszy.

 

/l/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. [color=#4c4c4c]panie iwulski[/color]
    [color=#4c4c4c]gówno prawda [/color]
    [color=#4c4c4c]ubarwiony artykuł[/color]
    [color=#4c4c4c]prezydent Mirosław Lenk podkreśla, że symbolem tej kadencji będzie zmiana. Szef magistratu w trakcie swojego przemówienia po ceremonii zaprzysiężenia zaznaczył, że nowe otwarcie będzie dotyczyć nie tylko sposobu sprawowania władzy i zarządzania miastem, ale również personaliów[/color]
    pani naczelnik barbara odchodzi na emeryturę stąd zmiana

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here