Raciborski sztab WOŚP szuka wolontariuszy

6

Ankiety można składać w Raciborskim Centrum Kultury do 12 grudnia.

Pieniądze ze zbiórki, która odbędzie się 9 stycznia, przeznaczone zostaną na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

- reklama -

Podobnie jak w roku ubiegłym, sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Raciborzu, mieścił się będzie w Raciborskim Centrum Kultury. Sztab już poszukuje wolontariuszy, który włączą się do akcji. Spotkanie organizacyjne już się odbyło, ale nic straconego. Wolontariusze mogą składać ankiety do piątku, 12 grudnia w Raciborskim Centrum Kultury. Ankietę można pobrać w sekretariacie lub też wysłać prośbę o udostępnienie ankiety na adres [email protected] Do RCK należy dostarczyć także swoje zdjęcie w rozmiarze 800 x 800 pixeli. 

 

Wolontariuszem WOŚP może zostać osoba, która ukończyła 16. rok życia. W innym przypadku będzie potrzebowała zgody opiekuna prawnego. 

 

 

/p/

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. Zachęcam wszystkich. Fajnie zrobić coś dobrego dla innych.

 2. wol

  Znowu będzie się działo. Dobrze, że po tylu latach ludzie pamiętaja o znaczeniu tej akcji

 3. talcia

  A dla mnie to już nie to samo – Owsiak się zmienił, akcja się zmieniła. Teraz to wszystko cuchnie komercją.

 4. w raciborzu to wygląda jak wygląda. oddając kiedyś na aukcjie przedmiot nie dostałe ani potwierdzenia ani podziękowania ani za ile to poszło i co się z tym stało. jak sie zainteresowałem kto to kupił niebyli mi wstanie powiedzieć (aukcje przerwali bo koncert bo się muszą trzymać programu). a wy sie dziwicie że ja nie głosuję na Lenka – w końcu to rck organizował

 5. wol

  zobaczymy jak WOŚP przetrwa kolejne lata, ale idea nadal szczytna, wiele zależy od ludzi

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here