Dom publiczny zamiast klubu. Sutener w rękach policji

4

Mężczyzna udostępniał pokoje prostytutkom i czerpał z tego korzyści majątkowe.

Raciborscy policjanci sprawą zajmowali się od dłuższego czasu. Przypuszczali, że 37-letni mężczyzna może czerpać korzyści z cudzego nierządu. Zebrane informacje pozwoliły na aresztowanie mężczyzny. Miało to miejsce 9 grudnia. Sutener miał udostępniać pokoje kobietom, ułatwiać im prostytucję i czerpał z tego korzyści majątkowe. Jak ustalili śledczy wszystko działo się na terenie Raciborza i trwało kilka lat. Mężczyzna "biznes" prowadził pod przykrywką klubu nocnego. Teraz 37-latkowi grozi nawet 3 lata więzienia.

- reklama -

 

/p/

 

 

———————————————————————–

Czytaj również:

 

Policja ostrzega przed fałszywymi wnuczkami

W regionie ciągle dochodzi do prób kradzieży metodą "na wnuczka".

Alkohol i narkotyki na drogach powiatu

W poniedziałek policjanci skontrolowali trzeźwość 618 kierowców.

Miała 3 promile i opiekowała się dwójką dzieci

Dzieci zostały przewiezione do Pogotowia Opiekuńczego.

 

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Dlaczego w Niemczech mogą być legalne ,,domy pod czerwoną latarnią,, np w Dortmundzie , a u nas nie!? Płacą podatki, mają opiekę lekarską i wszystko jest ok! Tylko w zapyziałej Polsce, ogarniętej amokiem wiary to jest be……..?
    Wszyscy zdrowi meżczyżni, równierz ksieża muszą pochędożyć, dla zdrowia psychicznego i fizycznego ! Co mają zdawać się tylko na polucje nocne /niekontrolowany wytrysk nasienia / lub Onana ?

  2. ….. od onanizmu nie ślepnie się, nie głuchnie, mózg się nie rozmiękcza, co starają się Wam wmówić różne ,,autorytety,, ! To naturalny proces młodego organizmu, aby wyzwolić się z napiecia, jednego z najsilniejszych podędów /obok głodu i pragnienia/ trwający dopóty , dopóki nie podejmiesz stosunków płciowych z kobietą !
    I mniej byłoby gwałcicieli gdyby funkcjonowały burdele , wyrażając się brzydko ! Już starożytni korzystali z usług heter i kurtyzan i nikomu to nie przynosiło ujmy !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here