Gwiazdka Serc – co jeszcze w ten weekend?

0

Szermierczy Puchar Polski, koncert charytatywny Źródła i wiele innych wydarzeń.

Raciborska Izba Gospodarcza już po raz czternasty organizuje Koncert Charytatywny "Gwiazdka Serc", którego celem jest niesienie pomocy osobom potrzebującym.

- reklama -

Dzięki funduszom pozyskanym z poprzedniej edycji koncertu (25 tys. zł) ufundowano ciepłe posiłki dla dzieci ze szkół podstawowych na terenie Raciborza, sfinansowano zabiegi rehabilitacyjne dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, obóz kondycyjny dla uczniów specjalnej troski. Ze środków dofinansowano także zakup inhalatora dla dziewczynki chorej na mukowiscydozę i cukrzycę oraz wsparto Centrum Matki z Dzieckiem.

Tegoroczny koncert odbędzie się pod hasłem "Autostopem PRL-u tropem". – Otwórzmy nasze serca. Bądźmy tego dnia razem. Sprawmy, by to, co zrobimy, mogło rozpalić w innych choć iskierkę radości i nadziei… Dajmy siebie innym! – zachęcają do udziału w koncercie organizatorzy.

 

 

14. edycja "Gwiazdki Serc" odbędzie się 12 grudnia o godz. 18.00 w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 w Raciborzu. Bilety (cegiełki) w cenie 40, 50 i 60 zł można nabyć w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Koncert można także wesprzeć finansowo poprzez wpłatę datków na poniższe konto bankowe:

Bank Spółdzielczy Racibórz
28 8475 2001 0012 2340 0004
z dopiskiem "Cel charytatywny Gwiazdka Serc"

 

 

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

 

 

/p/

 

 

 

Patronat medialny:

 

 

 

 

Polecamy również relacje z ubiegłorocznych edycji "Gwiazdki Serc":

 

Starosta i prezydent powalili publikę Gwiazdki Serc [WIDEO]

Prezydent Lenk rozprawiający o relacjach damsko męskich, a starosta Hajduk o perypetiach bacy… Niemożliwe? 13 w piątek wszystko zdarzyć się może! Do tego jeszcze Los Isbos i M. Labus [zobacz WIDEO]. Koniecznie zobacz  ZDJĘCIA z części I>>

Siłacze na scenie czyli Gwiazdka Serc do przerwy [WIDEO]

Zbyszek Woźniak w pokazie magicznym, niesamowity pokaz mody, małżeństwo Gamrotów, dyrektorzy szkół i przedszkoli, taniec towarzyski, Dumka na dwa serca i absolutny hit – pół tony na scenie. Na koniec pierwszej części Bukartyk.

Zobacz kto przyszedł na Gwiazdkę Serc 2013 [ZDJĘCIA]

Organizowana przez Raciborską Izbę Gospodarcza impreza charytatywna niezmiennie cieszy się wielką popularnością wśród raciborzan. Zobacz kto przyszedł na imprezę RIG. Gwiazdka Serc 2013 – zdjęcia widzów>>>>

Gwiazdka Serc: wręczono stypendia 14 najzdolniejszym uczniom

Są już efekty XII. edycji Koncertu Charytatywnego "Gwiazdka Serc". W starostwie wręczono stypendia na wytypowanych przez szkoły czternastu najzdolniejszych uczniów. Stypendia "Gwiazdki Serc" – zdjęcia.

Gwiazdka Serc: "Święta, święta" na finał koncertu [WIDEO]

Na koniec koncertu Gwiazdka Serc przemówienia Stanisława Biela. W nietypowym wykonaniu zobaczyliśmy chór z Brzezia oraz finał – wspólnie wyśpiewany utwór "Święta, święta". Zobacz obszerne wideo i zdjęcia 

Gwiazdka Serc: piłkarskie akcenty podczas imprezy [WIDEO]

Złoty medalista olimpijski Hubert Kostka i piłkarki RTP Unia Racibórz wystąpili po przerwie podczas koncertu Gwiazdka Serc. Zatańczyły także jak zwykle rewelacyjne mamy mażoretek. Zobacz WIDEO z ich występów.  

Gwiazka Serc – pełna relacja wideo

Zapraszamy do oglądania pełnej relacji filmowej z koncertu charytatywnego XI Gwiazdka Serc – 2011 , której mottem było: Za mundurem gwiazdki sznurem.
 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here