Międzynarodowe zawody mikołajkowe po raz drugi w SMS

0

Na zawody do Raciborza mają zjechać zawodnicy z całego świata, nawet z Syberii.

 

- reklama -

13 grudnia na pływalni ZSOMS w Raciborzu odbędą się Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe w pływaniu, w których wezmą udział dzieci klas podstawowych oraz gimnazjów.

Program dla uczniów klas I-III obejmuje start na dystansie 25m stylem dowolnym, natomiast dla uczniów klas IV-VI i starszych zaplanowano rywalizację na 50 m stylami motylkowym, grzbietowym klasycznym, dowolnym oraz zmiennym na dystansie 100m. Każdy uczestnik może startować w dwóch dowolnie  wybranych konkurencjach oraz dodatkowo w wyścigach sztafetowych. Zawody rozpoczynają się rozgrzewką o godz. 8.00. Pierwsze starty o godz. 9.00. W zawodach udział wezmą zawodnicy z Syberii. Dla wszystkich uczestników zaplanowano niespodziankę. Na pływalni pojawi się bowiem św. Mikołaj.

Dodatkowo, każdy uczestnik będzie mógł wylosować nagrodę w specjalnie zorganizowanej na tą okazję loterii fantowej. Organizator zapewnia dyplomy dla każdego uczestnika w kategorii klas I-III, dyplomy za pierwsze trzy miejsca dla uczestników  klasy IV-VI oraz nagrody dla najlepszych zawodników i zawodniczek kategorii „OPEN”. Udział w Międzynarodowych Zawodach Mikołajkowych jest bezpłatny.

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here