Gabriela Lenartowicz żegna się z WFOŚiGW

12

Dotychczasowa prezes WFOŚiGW od 1 grudnia objęła funkcję członka Zarządu Województwa Śląskiego.Gabriela Lenartowicz od 2008 roku pełniła funkcję Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. W ostatnich wyborach kandydowała na Radną Sejmiku Województwa Śląskiego. W wyborach osiągnęła ogromny sukces zdobywając największą ilość głosów.

1 grudnia prezes WFOŚiGW powierzono zadania członka Zarządu Województwa Śląskiego. Gabriela Lenartowicz będzie zarządzała Wydziałem Gospodarki, Promocji i Współpracy Międzynarodowej, Wydziałem Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Wydziałem Inwestycji, Remontów i Nadzoru Inwestorskiego, Wydziałem Rozwoju Regionalnego oraz Wydziałem Turystyki i Sportu.

- reklama -

Niemożliwym byłoby pogodzenie wszystkich tych obowiązków z obowiązkami Prezesa Zarządu WFOŚiGW. 11 grudnia do redakcji portalu raciborz.com.pl prezes nadesłała podziękowania za współpracę i poinformowała o rezygnacji ze stanowiska prezes na rzecz pełnienia funkcji członka Zarządu. – Serdecznie dziękuję za profesjonalne zaangażowanie na rzecz popularyzacji przedsięwzięć służących ochronie środowiska i gospodarki wodnej, a tym samym poprawy jakości życia mieszkańców województwa – czytamy w liście.

/p/

- reklama -

12 KOMENTARZE

 1. ,,to było,,.
  „1 grudnia prezes WFOŚiGW powierzono zadania członka Zarządu Województwa
  Śląskiego. Gabriela Lenartowicz będzie zarządzała Wydziałem Gospodarki,
  Promocji i Współpracy Międzynarodowej, Wydziałem Europejskiego Funduszu
  Rozwoju Regionalnego, Wydziałem Inwestycji, Remontów i Nadzoru
  Inwestorskiego, Wydziałem Rozwoju Regionalnego oraz Wydziałem Turystyki i
  Sportu.”
  … ,,dotychczasowa fucha i kasiora super ,, POszła na drzewo … [b]PO został smutek, żal …[/b] i robota do ,,d…,, ! A jeszcze, żeby choć na którymkolwiek z w,w ,,tematów,, się znała … [b]Ciekawe czy POmogą i … mianują Gabi … Starościną ?[/b]

 2. O jaki żal… Wielka Prezes zamiast podziekowania dostała w „prezencie” członka zarządu za 1/3 dotychczasowego wynagrodzenia i robotę do zrobienia. Koniec lansu i dzielenia wielkich pieniędzy, również dla własnej promocji…

 3. … ,,dotychczasowa fucha i kasiora super ,, POszła na drzewo … Na drzewa albo za wyciete drzewa w Raciborzu.Ta pani jako prezes WFOŚ i GW dała niecałe 1.3 milionów zł na wycinkę ponad dwustu drzew i setek krzaków w parku zamkowym w Raciborzu.Zamiast przeznaczyć te pieniądze na ochronę środowiska w Raciborzu owianego smogiem.Być może za to ją docenili i zdjeli z tego stanowiska.Wołanie tych wyciętych drzew na zdegradowanym Sląsku może odniosło skutek.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here