
Na scenie zobaczymy grupy teatralne Studio Baśni, Kodo, 4 Ściana oraz zespołu wokalnego Daniela Rożka.
22 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu odbędzie się kiermasz świąteczny, podczas którego będzie można obejrzeć jasełka w wykonaniu grup teatralnych Studio Baśni, Kodo, 4 Ściana oraz zespołu wokalnego Daniela Rożka.
- reklama -
– Jezus Narodził się w Betlejem. Bądźmy świadkami jego narodzin. Powitajmy go wspólnie – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.
/p/
- reklama -




![Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/krzysztof-piersa.jpg)












![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)

![Amelia Lipa prezentuje nowy singiel „Sen” [WIDEO] Amelia Lipa – "Sen"](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/08/amelia-lipa-sen-1.jpg)
![Katarzyna Łaska poprowadziła warsztaty dubbingowe w MDK [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/02/dubbing-mdk.jpg)
![Pełen radości bal karnawałowy w MDK [ZDJĘCIA] Pełen radości bal karnawałowy w MDK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/02/bal-karnawalowy-mdk.jpg)


